Piperine Forte 20


Piperine Forte

Dnes vám predstavíme prípravok Piperine Forte a čítajte pozorne, bude to zaujímavé. Piperine Forte je „prípravok na chudnutie“ ktorý sa objavil na našom internetovom trhu už o niečo dávnejšie. Opäť masívna reklama prilákala a presvedčila väčšie množstvo ľudí ktorí prípravok zakúpili.

 

Čo je vlastne Piperín?

Piperín je látka ktorá sa nachádza hlavne v čiernom korení, avšak piperín môžeme nájsť aj v zelenom a bielom (novom) korení. Piperín výrazne ovplyvňuje metabolizmus a vstrebávanie iných látok. Typickým príkladom je kombinácia piperínu s kurkumínom. Kurkuma prispieva k lepšiemu tráveniu, normálnej činnosti pečene a kĺbov.

 

Problémom pri kurkume je vstrebateľnosť kurkumínu a práve preto sa kombinuje kurkumín s piperínom. Podobne je to aj pri látke Silendafil (účinná látka Viagry) kde piperín zvýši účinok silendafilu faktorom 2,5 (zdroj http://www.nutraceutica.sk/sk/nutraceutika-vo-vyzive/cierne-korenie/). Piperín urýchľuje proces látkovej výmeny, povzbudzuje činnosť tráviacich enzýmov pankreasu.

 

 

Piperín a chudnutie

Mohol by teda mať piperín vplyv na chudnutie? Áno mohol. Či?

 

 

Rozprávka okolo Piperine Forte

small Všetko by bolo možno krásne uveriteľné nebyť jedného podnikavca od susedov zo severu ktorý ako na bežiacom páse vymýšľa prípravky na chudnutie a robí im nevkusné, klamlivé web-stránky a ešte nevkusnejšiu reklamu. V podstate je to ale dobre pre nás, pretože takéhoto podnikavca jednoducho odhalíme.

 

Piperine Forte sľubuje zázračné výsledky za pár týždňov (8kg za 15 dní) a tí čo vedia o čom je chudnutie už tušia, že zázraky sa v tejto oblasti narýchlo jednoducho nestávajú. A nestanú sa ani pri Piperine Forte. Tento výrobok možno skutočne obsahuje piperín, možno nieje ani nijako nebezpečný avšak samotná prezentácia výrobku už hovorí o jeho nízkej dôveryhodnosti.

 

Web stránok okolo Piperine Forte je mnoho. Tvária sa ako funkčné magazíny a tým majú návštevníka zmiasť. Nech už kliknete na stránke kdekoľvek, dostanete sa na objednávkový formulár. Web stránky simulujú úspešný profil na Facebooku. Pre porovnanie sme vybrali slovenskú a českú verziu týchto akože-webstránok magazínov. Na SK sa údajný facebook profil volá „Strata váhy“ a má imaginárnych 5324 fans. Na CZ verzii sa profil volá „Jak zhubnout“ a má 7375 fans. Oba tieto profily v skutočnosti na Facebooku neexistujú. Všimnite si, že SK aj CZ verzia má zoradené fotky rovnakých fanúšikov.
piperine forte facebook fake profil

 

Nad Facebook boxom môžete vidieť akési menu kde je možnosť prekliknúť sa na rôzne položky ako menu ako „Články“ či „Kontakt“. Ak na tieto položky kliknete, nikam vás nepresmerujú. Slúžia iba na to, aby vytvárali dojem akéhosi magazínu.

 

 

Mária Kišová a Julita Lis

Ako to už vo svete predaja a marketingu býva, ak chcete niečo predať musíte vzbudiť v zákazníkovi dôveru. A kto vzbudí dôveru lepšie ako autorita. V prípade chudnutia a zdravia je takou autoritou samozrejme doktor, či vedecký pracovník. A tak ani na webe Piperine Forte takýto prvok vzbudzujúci dôveru nechýba. Jednak je tu doktor s fiktívnou 14 ročnou praxou v SK verzii „Radoslav Matúšek“ a v CZ „Radek Matuška“. Podobne je to aj s „klinickou odborníčkou na výživu“ ktorá sa v SK verzii volá „Julita Lis“ a v českej verzii „Mária Kišová“.

 

 

piperine forte sk vedec piperine forte sk vedec

 

 

Ľudia ktorí schudli – ale nie s Piperine Forte

Obľúbeným spôsobom ako ľudí presvedčiť o tom, že prípravok funguje sú reálne výsledky spokojných zákazníkov. Nič lepšie ako spokojný zákazník neexistuje a takéto fotky často presvedčia zvyšok pochybovačov. Veď v ich postavách vidia tie svoje a sen sa môže stať skutočnosťou – alebo aj nie.

 

Podobne a ako v prípade pána „doktora“ a „odborníčky na výživu“ aj veľmi pekná slečna ktorej sa údajne podarilo vďaka prípravku schudnúť. Asi ani sama nevie ako sa v skutočnosti volá a kde býva. Na Slovensku pochádza z Banskej Bystrice a volá sa Zuzana Kopičková a v Čechách býva zas v Pardubiciach a volá sa Pavlína Novotná.

 

Fotky ktoré sa na webe prezentujú sú reálny ľudia ktorí schudli avšak Piperine Forte v živote ani nevideli.
piperine forte uživateľ fake piperine forte užívateľ fake

 

Čudná diskusia k výrobku

Vrcholom je diskusia na stránke ktorá trhá jazykové a iné bariéry. Zaujímavé je, že Slováci aj Česi diskutujú presne o tom istom akurát vo svojej rodnej reči. To ma fakt dostalo. Pozrite si pozorne fotku nižšie.

 

Klikni na obrázok pre zväčšenie.
piperine forte diskusia fake

 

Na záver

A takto môžem pokračovať donekonečna. Weby tohto typu sú však vytvorené vo viacerých jazykoch, nielen SK či CZ. Takýto postup a takmer navlas rovnaké pračudné web stránky a pochybné výrobky sme už spomínali. Prečítajte si prosím aj články NIDORA, FORSKOLIN či ACAI POWER. A tým vlastne aj dnešný článok končíme. Asi už nieje čo povedať.

 

 

 

Naše hodnotenie

skúsenosti chudnutie

 

 

Piperine Forte
4.4 (88.44%) 64 votes


Pridaj komentár

20 myšlienky “Piperine Forte

 • Alena Martin

  áno máte pravdu, ja však chcem podotknúť, že mi po vrátení produktu vôbec nevrátili peniaze ako avizujú, takže strata aj keď nie veľa ale pre niekoho aj dosť a vôbec nereagujú, už som opäť poslala list a samozrejme nič sa nedeje

  • ADMIN Autor príspevku

   Dobrý deň, ďakujeme za váš príspevok. Škoda, že ste takto prišli zbytočne o peniaze ktoré už zrejme neuvidíte 🙁 Aj preto vznikli naše stránky, aby sme na takéto veci upozorňovali a aby viac ľudí neskončilo podobne. Ďakujeme

 • Tomáš

  Takéto porovnania sú na mieste a mnohým možno otvoria oči,ale položme si otázku.Kde v zadku slušne povedané je naša špecializovaná a odborná lekárska garnitúra,ako aj propagované kontroly ,ktoré to majú ustrážiť a hlavne trestať takýchto povedzme hokštaplerov.?Pravdepodobne si tí kvalitný ublížili pri štrnganí kľúčov .Bože pomôž nám /ešte žijúcim / aj našim deťom.!! Zlaté to roky
  pred tým .Hovg.

 • Daniela Juranová

  Dobrý deň, chcem varovať ostatných čo si chcú objednať produkty “Piperine Forte”, aby tak nerobili, nech nepodporujú podvodníkov.
  Áno aj já som bola oklamaná. Dňa 5.12.2016 som obdržala objednaný produkt za 66,-eur /3 bal../, ktoré boli po záruke, tak som ich obratom vrátila. Mail a tel. na odosielateľa nikde nezistíte, už to je podozrivé, takže ak mi peniaze nevrátia už som kontaktovala ŠOI
  a doporučili mi obrátiť sa na políciu . Či mi pomôžu neviem, ale ako varovanie ostatným je to dobré. Pekné Vianoce.

  • ADMIN Autor príspevku

   Dobrý deň, ďakujeme za vašu reakciu, čím viac ľudí sa ozve a upozorní na to, tým lepšie.
   Ešte raz ďakujeme a aj Vám pekné Vianoce.

 • jarmila

  Netušíte, ako som rada, že som sa dostala na túto stránku, ktorá mi potvrdila moje nedobré pocity a tušenie podvodu v ponuke Piperinu. Človek je náchylný všeličo vyskúšať a hľadá pomoc kde-kade, ibaže žiaľ podvodníci sú stále v strehu a vymýšľajú stále sofistikovanejšie spôsoby, ako obrať ľudí o peniaze. Ďakujem Vám, že ste “ma stopli” ešte pred odoslaním objednávky. Síce by som bez 37,- € nezbankrotovala, ale riadne by ma štvalo prísť o ne, už len z princípu, pretože by som objednávala v dobrej viere, že ide o serióznu ponuku a nakoniec by mi prišlo buď niečo neúčinné, alebo po záruke, alebo možno aj nič, avšak pekne zabalené, za čo by som zaplatila.
  Ešte raz vďaka!

 • Janka PD

  Len krátko,sú to podvodníci,okrádajú ľudí.Chcela by som vedieť,či SOI sleduje aj web stránky.Želám viac obozretnosti,aj mňa dostali.??

  • ADMIN Autor príspevku

   Dobrý deň, ďakujeme za Vašu reakciu, nevieme či SOI má reálny dosah na tieto prípady keďže tovar prichádza zo zahraničia.

 • Galina

  Dobrý! ..rok sledujem ten prípravok, a teraz už som sa rozhodlá ho kúpiť. V mojom veku cvičenie otravné a priberiem aj z vody..? A ako príjemné bola som prekvapená, keď natrafila na váš článok. Ďakujem! Ešte že som nestihla stlačiť KÚPIŤ.
  Ako dakto tu už písal, nejde o peniaze, len veľmi smutné, že v dobrej vôle uveriš a niekto to s našej “hlúposti” vysmiaty
  Ďakujem vám za upozornenie.

 • Lucia

  Ja som si to objednala a vzápätí objednávku zrušila.na druhý deň mi telefonovali opäť som im povedala,za tovar nechcem a storno mi pani potvrdila, ale len telefonicky.napriek tomu sa mi dnes tovar pokúšali doručiť .Ja som nič neprebrala a napísala znovu cez kontaktný formulár,že som objednávku stornovala a že ich žiadam, aby ma viac nekontaktovali. Samozrejme nedá sa dovolať na tel. číslo, z ktorého mi volali.tiez rozmýšľam, že sa obrátim na SOI a políciu.

  • ADMIN Autor príspevku

   Dobrý deň, ďakujeme za váš komentár, ak zásielku nepreberiete, malo by to byť OK, samozrejme na SOI sa obrátiť môžete ako treba postupovať v takomto prípade.

     • Zuzana

      Žiaľ som stránku nevyhľadala skôr, tovar vrátila som, teraz sa mi ozvali znova že majú dobrú ponuku, keď som povedala že som vrátila, tak vraj som mala reklamáciu poslať do Varšavy, ani adresu mi pani nevedela vyhláskovať, to ma už dorazilo

     • ADMIN Autor príspevku

      Väčšina ľudí má teda podobné skúsenosti ako Vy pani Zuzana. Ďakujeme za príspevok

 • michal

  hm, ja som si pred rokmi kupoval piperin, a mal som zrychlenu cinnost criev, je mozne ze to bolo sposobene tou chemiou v tom vyrobku..:) ale zacal som chodit na wc ako diabol.. malo to taky efekt na mna, ze mi travilo a bol som potom viac chladny 🙂 ked som si to kupil vsak asi treti krat, uz to nefungovalo,, bud ma oklamali alebo si telo na to zvyklo 🙂 forskolin som si kupil tiez asi 2x 1x nejaky z usa, zabaleny ako tabletky, s velkym sprievodnym popisom. fungovalo to, neviem mozno placebo efekt 🙂 nemal som ale chut vela jest a energiu som mal.. ten z usa som uz nezohnal nikde a ten dalsi uz podla mna nic nerobil. a bol od nasich uzasnych severskych kseftarskych zasobovacov.. z polska :))))

  • ADMIN Autor príspevku

   Dobrý deň, ďakujeme za Vaše skúsenosti. Popravde tých piperine je viac takže možno niečo kvalitnejšie zaberie. Ale je to tak ako vždy, prípravky sú len prípravky a trvalé výsledky po nich nečakajte.

 • Ľubica Mihaliková

  Dobrý deň , chcela som pridať k nespokojným klientom , nepotrebujem schudnúť 10 či 20 kg , stačilo mi niejakých 5 kg . prípravok užívam už druhý mesiac znamená že s davkou 120 tabliet budem pomaly končiť , a dala som sa opať nachytať ako vždy , neschudla som ani gram . a čo sa týka vrátenia peňazí do týchto peripetíí ani nejdem ,nakolko peniaze nikdy , nikto nevráti .
  Pozdravujem všetkých pokusných a nespokojných králikov , ku ktorým sa radím aj ja . Predpokladám, že moje vyjadrenie ani nebude zverejnené , nakolko distribútor si to šikovne ošetrí.