Formoline l112 5


Formoline L112

Zdravotnícka pomôcka na chudnutie

 

Ako Top1 sa v našom rebríčku umiestnil výrobok Formoline L112. Presvedčilo nás jeho prírodné zloženie a systém viazania tukov, ktorým vás tento výrobok zbaví prebytočných kilogramov. Navyše nás presvedčilo aj zaradenie výrobku medzi schválené zdravotnícke pomôcky čo jasne hovorí v prospech kvality, nezávadnosti a čistoty Formoline L112.

 

formoline l112 tabletky krabička

Formoline L112 je nemecký výrobok ktorého filozofiou je viazanie tukov na vlákninu. Prírodná vláknina obsiahnutá vo Formoline L112 (polyglukozamín) viaže tieto tuky na seba a zabraňuje ich vstrebávaniu v črevách. Tieto tuky sa potom prirodzene vylučujú z tela a nemajú ani najmenšiu šancu ukladať sa v tele. Pre celý tento proces je dôležitý pitný režim.

 

Počas užívania preto pite pravidelne dostatok vody. Vyhnete sa tak bolestiam hlavy!!! Pitný režim je nielen dôležitý pre vaše zdravie ale pri užívaní výrobku je potrebný pre lepší proces spracovania vlákniny, ktorú Formoline L112 obsahuje. Je teda nevyhnutné aby ste na pravidelné pitie nezabúdali.

 

Medzi najideálnejšie tekutiny patrí čistá voda či bylinkové čaje. Vyhýbajte sa sladeným nápojom. Keď hovoríme o pitnom optimálnom pitnom režime, tak myslíme 2-3 litre tekutín denne. Z našich skúseností vieme, že mnoho ľudí pije veľmi málo. Nezabúdajte tiež na príjem vitamínov (najmä C, B) a minerálnych látok (železo, vápnik, jód a fluór).

 

Formoline L112 je vyrobený bez agresívnych chemických zložiek, na prírodnej báze z vlákniny panciera morských kôrovcov. Nemeckí farmaceuti si dali záležať na čistote výrobku, preto neobsahuje žiadne farbivá či stimulátory chuti. Pri používaní toho výrobku nieje nutné držať drastické diéty. Jeho výhodou je že ho môžu používať aj diabetici a celiatici. Formoline L112 je schválená zdravotnícka pomôcka na chudnutie. Záznam si môžete pozrieť v priloženom linku ktorý vedie na SUKL (štátny ústav pre kontrolu liečiv)

www.sukl.sk/sk/formoline-l112

 

formoline l112

 

Prípravok sa neodporúča užívať pri jedlách s vysokým obsahom vitamínov (šaláty alebo zelenina) a s biologicky hodnotnými olejmi, pretože by mohol čiastočne naviazať aj vitamíny rozpustné v tuku a esenciálne mastné kyseliny. Ako sme písali vyššie, viaže na seba tuky (ako je mäso, klobásy, maslo, syr, zemiakové lupienky, orechy, koláče alebo zmrzlina) to znamená že takéto potraviny môžete pokojne konzumovať.

 

Ostatné živiny, ako je cukor, sacharidy, bielkoviny alebo alkohol, Formoline L112 na seba neviaže. Tieto kalórie by ste mali v strave zredukovať, pretože organizmus s nimi môže úplne disponovať. Za veľkú výhodu tohto výrobku považujeme samotné vlastnosti vlákniny. Vláknina obsiahnutá vo Formoline L112 dokáže čiastočne zväčšiť svoj objem – napučať, čím získavate pocit mierneho nasýtenia. V konečnom dôsledku to znamená, že sa vám podarí potlačiť pocit hladu a tým aj množstvo stravy ktorú skonzumujete, čo opäť len prispeje k lepším výsledkom.

 

Predaj Formoline L112 bol ukončený

formoline l112 tabletky na chudnutie

Výhody

 • Možnosť jesť pokrmy s vysokým obsahom tuku
 • Výrobok je vhodný pre diabetikov
 • Prírodný pôvod
 • Formoline nie je viazaný na lekársky predpis
 • Bez farbív a želatíny
 • Vyhovujúca veľkosť tabliet
 • Bez pocitu hladu

 

Nevýhody

 • Nutnosť zvýšiť pitný režim kvôli vláknine
 • Vyššia cena výrobku

 

 

Ako užívať Formoline L112 ?

Formoline L112 sa užíva v dávke 2 tablety 2x denne, pri jedlách ktoré obsahujú najviac tukov, najlepšie tesne po jedle. Tablety je potrebné zapiť väčším množstvom nízkokalorickej tekutiny (250ml). Po znížení hmotnosti je možné výrobok používať aj naďalej v dávke 1 tableta pri 2 jedlách s najvyšším obsahom tukov.

 

Tablety možno užívať aj cielene napríklad pri rôznych oslavách kde viete, že budete konzumovať viacej jedál s obsahom tuku. Tu vidíme opäť veľkú výhodu. Formoline L112 môžete mať niekde v kabelke odložený a použiť ho len v prípade potreby. Povedzme, že ste už dosiahli váhu s ktorou ste spokojní, ale prídu situácie ako sú napríklad oslavy, sviatky a pod, a vy viete že budete konzumovať viac pokrmov s vyšším obsahom tuku ako obyčajne. V tomto prípade vám stačí siahnuť do kabelky a použiť tento výrobok. Formoline L112 je možné užívať aj dlhodobo.

 

 

Formoline L112 nesmú užívať

• dojčatá a malé deti vo veku do 3 rokov
• osoby so zníženou hmotnosťou (BMI < 18,5)
• osoby so známou alergiou na výrobky z račieho pancieru alebo na ktorúkoľvek z látok obsiahnutých v tejto pomôcke.

 

Aká je cena za Formoline L112?

formoline l112 diskusia

Jedno balenie Formoline L112 obsahuje 96 tabliet a jeho základná cena je približne všade rovnaká a to cca 45,00 Eur. Keď dodržíte dávkovanie 2 tabletky 2 krát denne, tak jedno balenie vám vystačí na 24 dní čo je necelý mesiac. Priamo u predajcu je možné si objednať aj dvoj a troj balenia, čo sú vlastne len násobky takže dvoj-balenie obsahuje 192 tabliet a troj-balenie obsahuje až 288 tabliet.

 

Troj-balenie vám teda postačí na približne dva a pol mesiaca. Troj-balenie má samozrejme aj najvýhodnejšiu cenu a to až o 10%. Ak máme odporučiť tak na úvod vyskúšajte 2 balenia. Tak budete mať dostatok času otestovať či výrobok skutočne funguje a následne sa môžete rozhodnúť čo ďalej. Jedno balenie na vyskúšanie nemusí postačovať. Ak sa rozhodnete vyskúšať Formoline L112 odporúčame ho zakúpiť priamo na stránke predajcu. Máte tak záruku originálneho výrobku priamo z prvej ruky.

 

Výhodou pri dvoj a troj balení je tiež doprava zdarma čím opäť ušetríte nejaké 2 až 3 eurá čo síce nieje veľa ale poteší:-). Mnoho žien ktoré majú s Formoline skúsenosti vám tento výrobok odporučí, pretože patrí momentálne k najefektívnejším prípravkom na chudnutie na našom trhu. Podľa našich informácií tento výrobok v súčastnosti odporúčajú pri nadváhe aj samotní lekári.

 

Predaj Formoline L112 bol ukončený

 

Pre ešte viac informácií o produkte si môžete prečítať príbalový leták Formoline l122 v PDF

 

Vaše skúsenosti

Máte skúsenosti s užívaním Formoline L112? Napíšte nám prosím do komentárov vaše postrehy a pomôžete tak ostatným pri rozhodovaní.

 

Naše hodnotenie

5(348x66)

 

 

Video od výrobcu s ukážkou viazania tukov

 

Formoline l112
3.9 (78.89%) 54 votes


Pridaj komentár

5 myšlienky “Formoline l112

 • Eva

  ďakujem za pekný web a mnoho dobrého čítania
  Formoline som vyskúšala už asi pred rokom a na udržiavanie váhy ešte stále občas používam.
  ďakujem eva

 • Romana Kenderová

  asi jediný na trhu čo ako tak funguje. Skúšala som predtým aj napríklad Bellasin ale ten vôbec nezabral. S formolinom idem pomaly s váhou dolu takže spokojnosť

 • Viera

  Je to zazrak. Funguje super.Idem konecne s vahou dolu. Uzivam vsak Formoline l112 extra. Je o 50 % ucinnejsi a trochu drahsi. Za 120 tabliet som dala 51 Eur aj s postovnym, samozrejme v Nemecku.