Kankusta Duo 30


Kankusta Duo

Dostávame sa opäť k ďalšiemu prípravku na chudnutie ktorý patrí do kategórie NEKUPOVAŤ. Dnešnou témou je prípravok Kankusta Duo ktorý sa znenazdajky objavil v internetových diskusiách kde niektorí diskusní trollovia spievajú ódy na chudnutie pomocou Kankusta Duo.

 

 

Čo Kankusta Duo obsahuje (údajne)

Podľa všetkých tých portálov, ktoré sme prezreli, Kankusta Duo vsádza na zloženie Forskolin a Garcinia Cambogia (výťažok z týchto rastlín). V niektorých textoch sa dokonca odvolávajú na “vedecké výskumy” ktoré však niesú nikde doložené.

 

Cena za “prípravok”

Pri našom pátraní sme narazili tiež na rôzne ceny za tento výrobok. Opäť vám ponúkame screeny z jednotlivých stránok. Z oboch stránok z nášho príkladu vedú odkazy na rovnaký objednávkový formulár a tak sa mi naskytá otázka, za koľko vlastne vám tento výrobok predajú.

 

kankusta duo fake x

 

Mnoho stránok – rôzne spôsoby

Prípravok Kankusta Duo propaguje väčšie množstvo web-stránok. Naberáte tak dojem, že tento prípravok je populárny. Ľudia často hľadajú informácie na viacerých miestach a tak predajca tohto produktu vytvoril viacero verzií stránok ktoré vo vás majú vzbudiť dôveru a nalákať vás na nákup. Na jednom z webov na nás vyskočilo niekoľko zaujímavých hlášok v ľavom dolnom rohu – viď obrázok nižšie.

 

kankusta duo fake

Na danej web stránke sme boli okolo pol druhej ráno a predstavte si, práve si ju prezeralo 258 ľudí. Dozvedeli sme sa tiež, že výrobok si zo Slovenska zakúpilo 37 543 ľudí. Toto číslo určite nieje pravdivé no a nakoniec sa tiež dozvedáme ako sa stal prípravok na chudnutie Kankusta Duo najúčinejším prípravkom podľa portálu “Celebrity Gossip Magazine“. Žiadny taký magazín samozrejme neexistuje!

 

Vymyslené osoby

Vymyslené osoby sú krásnym poznávacím znamením týchto stránok. Na jednej stránke nájdete slečnu alebo pani “Jaroslavu Vlčkovú” a na inom webe už má o niečo čudnejšie meno “Blanková Francová” a tiež ani ten “Miloš” už nieje to čo býval. Na Čechách sme ho volali “Karel“.

 

Na konci stránok často čítame vetu : (malými šedými písmenami aby ich pre istotu nebolo vidieť)

 

V záujme bezpečnosti a poskytovanie služieb na najvyššej úrovni si majiteľ webovej stránky vyhradzuje právo vykonávať zmeny v pravidlách ochrany osobných údajov. Táto akcia si kladie za cieľ zachovať anonymitu zákazníkov, a preto, aby bolo postarané o spokojnosti s poskytovanými službami, sú uvedené mená a priezviská zmenené. Tiež majiteľovi stránok poukazuje na to, že akákoľvek podobnosť so skutočnými osobami je náhodná a nebola použitá cielene.

 

V preklade to znamená niečo ako “Klameme vás a všetko čo vidíte na webe sú blbosti”

 

kankusta duo fake2 kankusta dou fake1kankusta duo fake3kankusta duo fake 4

 

 

Rafinované postupy

Nedávno som písal o jednoduchom odhalení podvodných stránok. Prípravky ako NIDORA, FORSKOLIN, ACAI POWER a podobne, propagovali veľmi neprofesionálne web-stránky ktoré sa tvárili ako internetové magazíny avšak okrem propagovaného výrobku neobsahovali žiadne iné články. Nuž doba sa posunula a rafinované sa stáva ešte rafinovanejším. Postupne sa začínajú objavovať už aj stránky s naplneným obsahom ktoré propagujú tieto výrobky. Takéto stránky majú vzbudzovať čoraz väčšiu dôveru zákazníka v produkt.

 

Medzi ne patrí napríklad web http://www.vitall.sk a http://www.health4u.sk/

 

Tieto magazíny obsahujú krátke články na rôzne témy a popri tom všetkom aj články propagujúce výrobky nielen na chudnutie ale napríklad aj na rast vlasov a pod. Okrem toho obsahujú odkazy na sociálne siete ako je Twitter či Google Plus kde majú skutočné profily a pravidelne linkujú svoje články čím opäť naberajú na dôvere.

 

 

Naše hodnotenie

skúsenosti chudnutie

 

 

Kankusta Duo
3.4 (68.26%) 92 votes


Pridaj komentár

30 myšlienky “Kankusta Duo

   • Adam

    vyskúšal som, je to účinný spôsob na chudnutie peňaženky. Začína to na 37 eurách v ponuke na stránke, po odkliknutí hneď nabehne ponuka na myslím 66 eur za super výhodné balenie. Nasleduje telefonát o predstave koľko by ste chceli schudnúť 5 alebo 10 kilečiek o nejakých možných rizikách v súvislosti so zdravotným stavom a ponuka ešte nejakých doplňujúcich prostriedkov na odstránenie jojo efektu. Nakoniec sa cena vyšplhala na 103 eur. Hneď s príchodom balíka plného piluliek a nápomocnou mastičkou je tam ponuka na zvýhodnený nákup ďalších produktov platný len cca 5 dní. Ešte človek ani nezačne produkt užívať a už aj vtláčajú super výhodnú cenovú ponuku časovo limitovanú. Tú som hneď v tej chvíli roztrhal. Celý čas užívania produktu sa váha menila v rozmedzí plus mínus 1 až 2 kg. A tak to aj skončilo. Po dvoch mesiacoch užívania som mal o 1,5 kg menej. Nasledovali maily na ďalšie výhodné ponuky produktov a ponuka pokračovať v užívaní, lebo prídem o investované peniaze a výsledky. To už som sa zaujímal o to ako uplatniť reklamáciu, keďže ich prezentácia na internete je, buď schudnete, alebo budú vrátené peniaze. Plaťte za výsledky a nie za sľuby. Prišla len strohá odpoveď, že prázdne krabičky je potrebné zaslať na adresu v Poľsku aj s nejakým doplňujúcim pokecom. Vrcholom ponuky je telefonát od človeka z tejto spoločnosti na chudnutie ktorý je prekvapený, že nechcem pokračovať v chudnúcom programe, vraj 92% ľudí pokračuje, ja som v tej druhej skupine. Vysvetľuje mi, že asi mám extrémne pomalý metabolizmus, že vlastne som bol len v prvej fáze programu a to v detoxikácii a že fáza chudnutia ešte len bude nasledovať po zakúpení ďalších balení produktu a že určite som sa aspom cítil vitálnejší keď už som neschudol. Povedal som mu že nie, tak sa vyjadril, že asi som sklamaný z produktu. Sám od seba o možnosti vrátenia peňazí pre neúspešné chudnutie ani nepípol. Vraj aj jemu chudnutie trvalo osem mesiacov kým sa dostavil efekt a to ešte s prvou verziou produktu. Čiže žiadne bezplatné chudnutie, žiadne vrátenie peňazí, žiadna garantovaná účinnosť a chudnutie na ich riziko. Je to prvý krát čo som vyskúšal niečo podobné, myslím si, že ani žiaden tabletový zázrak na chudnutie neexistuje, účinnosť chudnutia je rovnaká asi ako pri metóde namáčania palca pravej ruky do šálky studenej vody 3 x denne.

    Čiže kto potrebuje schudnúť na peňaženke, len smelo …..

    Schudnutý užívateľ

     • Miro

      Tiež som naletel ale chcel som to pre dcerku,čo by otec nespravil pre svoje dieta.
      Dočítal som sa že by sa im to malo zrátať šmejdom !!!

     • ADMIN Autor príspevku

      Dobrý deň, ďakujeme za komentár. Nuž treba vyberať pred akoukoľvek kúpou (čohokoľvek) opatrne.

    • Dária

     pán Adam, veľmi pekne ste to napísal. No musím povedať, že ste obstál ešte “dobre”, lebo tablety Vám ostali. Ja som si objednala pred pár rokmi tabletky na chudnutie z firmy v Novej Dubnici,ktorá už aspoň 5x zmenila názov, tiež vraj mi vrátia peniaze, ak neschudnem do 30 dní. Keďže som do 14 dní neschudla ani gram, vrátila som tabletky a…nermala som peniaze, ani tabletky. Pred rokom som sa znova dala nachytať/ som nepoučiteľná/ a objednala som si náramok, vraj magnetický, ktorý zlepšuije zdravie, spánok, neboôia klby, tiež vraj vrátia peniaze, stál 39eur. Náramok prišiel, keby mi aspoň sedel na zápästí, ale ani náhodou, mal nejaký čudný tvar-skôr na dosku a nie na ruku…Proste hrôza…Zase nemám ani náramok, ani peniaze… Takže… Asi je to tak, že na hlúposti sa najlepšie zarába.-.–. Prajem všetko dobré. Dária

     • maria lakatosova

      dobri den aki mate nazor na kankusta?ja som si to dnes dala.a neviem ci mi to pomoze.lebo nemozem schudnut

     • ADMIN Autor príspevku

      Dobrý deň pani Mária, čítajte recenziu, myslíme že je to z nej jasné 🙂

 • Era

  Ahojte. Neverte reklame a krásnym sľubom o bájnom chudnutí. Ja užívam tento “zázrak” 9 dní. Výsledok? Ani kilo mínus! Zbytočne vyhodené peniaze!

 • Dušan

  Tiež som si to objednal, ale som to ešte nezaplatil. Po tom, čo som si prečítal tieto komentáre, to tým darebákom ani nezaplatím. Mal by však existovať nejaký orgán alebo úrad, ktorý by takýchto hajzlov mohol trestne stíhať za podvody, ktoré siahajú určite aj do výšky niekoľkých tisícov eur.

 • mica

  Kankusta duo forte nemá účininok žiaden. Objednala som si väčšie balenie a ich zamestnanec ma presvedčil ,aby sme obj. aj pre dašiu osobu. Teda som zobrala aj pre mamu. No neschudla ani ona za mesiac ani pri jednej ani deka a pri úprave stravy.

 • Daniela

  tak ja som tiež jedna z tých,kt. sa dali oblbnúť,po tel. rozhovore ma nahovorili na dvojbalenie (93 eur) a kilá šli nie dolu ale hore,som maximálne nahnevaná pretože sa aj horšie cítim 🙁

 • Lucie

  Zdravím, moje maminka si též objednala, byla přemluvená pro větší balení. Prášky ji ještě nedorazily každopádně jak čtu tak to ani nepůjde reklamovat?

  • ADMIN Autor príspevku

   Dobrý deň, no vyskúšať to môžete samozrejme. Treba vždy pred nákupom hľadať na internete info, hlavne čo sa týka takýchto vecí.

 • Be Pra

  Děkuji za informace, které jsem se tady dověděla. Na chvíli jsem uvěřila, že bych mohla zhubnout bez námahy. Začnu cvičit a omezím sladké. A děkuji za ušetření peněz.

 • Marika

  ako môžte byť tak naivní,veď keby to pomahalo,tak na svete nie sú obézni ľudia.Ale patrí Vám to,nech na Vás zarábajú,lebo ste leníví ,pohodlní trocha cvičiť a viac sa pohybovať a očakávate,že zhltnutím pár piluliek schudnete.haha

 • Kamil

  Poviem Vám je to svinstvo. A robia HANBU poctivým dílerom. Som ID a môj príjem je 218€. Som po 14 operáciách a mám viacero zdrav.problémov. Keďže som po vážnej operácií chrbtice a ten pohyb je trochu obmedzený nabral som pár kíl. A pri každej kontrole mi moja pediatrička odporúčala schudnúť aspoň 10-15kíl. Už ani neviem odkiaľ dostal som e-mail, kde ma vyzvali aby som vyplnil dotazník. Následne mi volal pan ktorý sa predstavil ako Miroslav a ponúkol mi tento preparát na základe vlastných skúseností. Nechal mi na seba číslo,že keby bol problém alebo keď budem potrebovať poradiť tak mu mám zavolať. A že o 3mesiace sa mi ozve ako to dopadlo… Kedže som si v mladosti tiež privyrábal dílerstvom produktov “Veril som mu a rozhodol som sa ,že to SKÚSIM”! TERAZ UŽ VIEM ŽE TO BOLA CHYBA”!!! Požičal som si peniaze od príbuzných keďže z môjho príjmu som si to nemohol dovoliť a objednal som ich v trojmesačnej kúre za 120€. Bral som ich cca vyše jedného mesiaca no neschudol som ani kilo. Postup bol podobný ako u Adama. Váha sa menila v rozmedzí plus mínus 1 až 2 kg. Telefonicky som to reklamoval, keďže pán Miroslav mi dal na seba kontakt v prípade potreby. Najzaujímavejšie bolo to, že na uvedenom čísle mi pána Miroslava nedali ale ozvala sa nejaká pani ktorá rozprávala po česky a “Povzbudzovala mne ,že je to všechno vpořádku” ale ,že je nutné, brať ďalej lebo dochádza k detoxikácii organizmu a vyčisteniu a že prechádzam do ďalšej fázy. Proste išli nato psychicky a mali to dobre premyslené.. Teraz to už viem. A po prečítaní Vašich príspevkov som sa v tom iba uistil.

 • Mária Filipová

  Objednala som si to s nadšením a odhodlanîm že niečo pre seba urobím
  Bola som nemilo prekvapená zásielkou
  Nič o tom, ako to užívať, čo to obsahuje
  Bol priložený jediný leták, v ktorom som sa dočítala citujem:
  “PRETO na dosiahnutie výsledku je kúru užívať dlhšiu dobu a prejsť všetkými 3
  etapami.” Cenu kúry si vypočítajte sami……. Je to poriadná pálka
  Zaručuje sa za to akýsi “odborník na zdravotnú kúru Adam Arvay ktorý vraj ordinuje niekde v Blave a pomohol tisícom
  Pokúšal som sa ho nåjsť myslím tú ordináciu ale neúspešne
  A to najdôležitejšie!!!
  Moja váha na začiatku 66,5 kg a po ukončení “zdravotnej mesačnej kúry” 68,9kg
  Nehovoriac o bolestiach hlavy a nevolnosti na žalúdku počas užívania
  Záver si urobte sami…..
  Neodporúčam!
  Je to podvod! Len pár jedincov na čele s akýmsi Adamom Arvayom sa chcú stať zo dňa na deň boháčmi
  Prajem pekmý deň

 • Kankustra Trio

  Neviem ci toto este funguje ale celkom dobre sa dá vykyvat so šmejdami, ktorým to netreba platiť vopred ale až pri prevzati zasielky ———–>>>….staci ak si kazdy den objednate jedno balenie a neprevezmete ho. Kazdy den =´teda stale dookola…a neprevezmete ani raz… prestanu to nakoniec posielať…sice budu vyzvanat, ale aj to ich prestane bavit…

  …..bude to presne opak situacie zo sceny z filmu Vykupenie z väznice Shawshank ako Andy Dufresne pisal dennodenne listy, aby pre väznicu dostal knihy… tak nakoniec svoj ciel dosiahol….

  …na marketing z jednej doliny spod Javorníka bude i Kankusta Quatro krátke…