Acai Power 1


Acai Power

Za nadpis tohto článku Acai Power tablety som chcel dopísať ešte “a hra na slepú babu”. Tento článok je venovaný konkrétne výrobku “Acai Power” pretože presne pod týmto názvom ho možno poznáte, alebo ste ho užívali prípadne ste o ňom počuli. Bobule Acai sú dnes už všeobecne známe vďaka Dr. Mehmetovi Ozovi a Oprah Winfrey ktorí ich spopularizovali v jednej televíznej show. Vedecké štúdie potvrdili, že Acai bobule majú antioxidačné účinky, tie sú však porovnateľné s hodnotami aké majú šťavy z pomarančov, hrozna, jabĺk či čučoriedok.

 

Všeobecne sa nedá tvrdiť, že by sa jednalo o superovocie alebo zázračné ovocie. V súvislosti s nárastom popularity sa na svetlo sveta dostalo množstvo nových výrobkov. Jednou z vlastností bobulí Acai je, že podporujú chudnutie – potláčajú chuť do jedla (bobule nespôsobujú chudnutie!) . To samozrejme využilo množstvo spoločností. Na našom trhu sa tak v istej dobe objavil výrobok s názvom Acai Power ktorého cena sa pohybovala na úrovni 70 eur za 3 mesačnú kúru. A tu sa začína hra na slepú babu ktorú som v úvode spomínal.

 

Keď hodnotíme výrobky, akékoľvek, vždy prehľadávame internet a sústredíme sa na podozrivé veci. A čo sme našli v súvislosti s Acai Power?

 

 

acai

 

Pri našom hľadaní sa vždy sústreďujeme na stránky výrobcu alebo dovozcu. V tomto prípade všetko smerovalo na doménu (webstránku) www.acaipower.net. Dnes už táto doména neexistuje. Je zrušená. Takže naše pátranie po originálnom webe sa tu bohužiaľ končí.

 

Zvyšok nášho pátrania však pokračuje. Dňa 21.07.2014 bol zverejnený PR článok v internetovom magazíne www.casprezeny.azet.sk s naliehavým nadpisom “Populárny prostriedok na chudnutie zmizne zo slovenského trhu?” Kto by to nekúpil keď to zachvíľu nebude! A teraz citácia výrobcu z tohto článku :

 

 

“Výrobca zvažuje uzatvorenie oficiálnej stránky (www.acaipower.net) na Slovensku na niekoľko týždňov. „Ťažko je presne odhadnúť, koľko času budeme potrebovať na doplnenie skladových zásob. Chceme sa na slovenský trh vrátiť v okamihu, keď bude možné objednávanie nášho tovaru na Slovensku bez komplikácií a oneskorení.” – čítame v profesionálnom vyhlásení výrobcu.”

 

Také naliehavé! Slovenský trh zboril celosvetové predaje že Acai jednoducho nemajú. Mimochodom v článku sľubujú 6 kíl za 7 dní dolu. Ako som písal vyššie jedná sa PR článok, teda reklamu. Neberieme to teda až tak vážne. To že niekto robí reklamu ešte neznamená že robí niečo zlé.

 

Aby sme sa nezasekli pri jednom článku prechádzame web ďalej. Hľadáme relevantné weby k výrobku a narazíme na článok zo stránky http://diva.aktuality.sk/clanok/42170/acai-power-fenomen-bobul-na-schudnutie-z-amazonskych-lesov/

Opäť sa jedná o PRčlánok teda reklamu.

 

Naše hľadanie ide do hĺbky a tu narazíme na článok na webe http://zaujimavosti.net Autor tu odhalil všetky tajomstvá o výrobku Acai Power a to konkrétne

 • Fotografie zverejnené „pred a po“ sú vykradnuté z ruského fitness centra
 • Údajný lekár Ludvík Šághy zo zväzu diabetikov je výmysel, neexistuje
 • Facebook má 5459 fingovaných fanúšikov (niečo ako kúpené kliky väčšinou z Ázie)
 • BBRMEDIA.SK doména nikdy neexistovala a nie je ani registrovaná
 • Komentáre pod článkom sú fingované a vykonštruované

 

Autor všetko dokladá linkami a ukážkami čo nepotrebuje viac komentár.

 

 

Vaše skúsenosti

Najväčšiu váhu však prikladáme diskusným fóram kde diskutujú skutočný ľudia. Poďme sa teda pozrieť na komentáre, recenzie a skúsenosti s Acai Power priamo z diskusných fór.

Nasledujúce citácie sú z portálov www.modrykonik.sk, www.zdravie.sk, www.najmama.sk

 

“Ja som ich vybrala za mesiac jedno cele balenie, ALE NESCHUDLA SOM ANI JEDINE DEKO!!!!!!!!!”

 

“Po dvoch týždňoch užívania, stále rovnaká váha”

 

“ahojte…ja som si kúpila acai power.. užívala mesiac a ani gram som neschudla skôr naopak. Takže moje skúsenosti pozitívne nie su…”

 

“Vyskúšal som to osobne + s vnučkou. Tzv. schudnutie o 4-5 kg za mesiac je nezmysel. Taktiež som sklamaný/oklamaný, že v prípade nespokojnosti s výrobkom tento môžem vrátiť za plnohodnotnú cenu späť. Pri reklamácii sa neunúvajú ani odpovedať a nie ešte vrátiť čo sľubujú. Efekt je len v tom, že som prišiel o 60 eur, zatiaľ.”

 

“Čo sa týka ohlaďom tých Acai power.. je to strašná blbosť .. mám to od októbra a neschudla som nič, ani len jedno kilo, dokonca si myslím, že sa to ešte zhoršilo”..

 

Pozitívny komentár (bez výstupného url linku) takmer nenájdete. Pripomíname že sa jedná o výrobok Acai Power. To len vzhľadom k tomu, aby týmto článkom nedošlo k zámene s iným výrobkom, pretože pod Acai ??? sa predáva viac výrobkov. O nich možno niekedy nabudúce. Aby sme ale neboli len negatívny. Je možné že, tento výrobok obsahoval výťažok z Acai, je možné že tento výrobok nemusel prípadne nemusí byť škodlivý! Ak má nejaký vplyv na chudnutie tak žiadny alebo minimálny, preto ak sa niekde stretnete s Acai Power naše odporúčanie znie NEKUPOVAŤ. Ak máte aj vy skúsenosti či recenzie ohľadom tohto výrobku, prosím napíšte nám do komentárov. Ďakujeme.
 
 

 
 

Naše hodnotenie

skúsenosti chudnutie

Acai Power
3.8 (76.43%) 28 votes


Pridaj komentár

Jedna myšlienka “Acai Power

 • Peter Kozma

  toto velmi nefunguje, jedina cesta je upraviť svoj jedálniček, menej jesť a viac sa hýbať. takto nejako by mal vyzerať jedálniček http:// XXX (link odstránený z dôvodu reklamy)

  Hlavne nehladovať, to je najväčšia chyba pri chudnutí

  k tomu trocha pohybu a neexistuje že čo z toho neschudne.