XL-S MEDICAL 1


XL-S MEDICAL

V dnešnom teste sa zameriame na výrobky XL-S Medical. Jedná sa o výrobky vyrábané v Nemecku. Budeme sa venovať ich bližšej špecifikácií, vašim recenziám v diskusných fórach a na záver bude naše hodnotenie.

XL-S Medical niesú jednodurhové tabletky. Existuje viacero druhov XL-S Medical a my vám prinášame ich bližšie špecifikácie.

 

 

XL-S Medical DIRECT

Tento druh obsahuje aktívnu zložku Litramine®, tj. Patentovaný komplex vlákniny rastlinného pôvodu.

xlsmedical direct

xlsmedical direct

Tento komplex:

 • viaže až 27% tukov z prijatej potravy
 • znižuje chuť do jedla a túžbu po sladkostiach
 • zlepšuje funkciu tráviacej sústavy

 

XL-S Medical DIRECT navyše:

 • znižuje hladinu cholesterolu v krvi
 • znižuje riziko vzniku metabolického syndrómu
 • a vďaka prírodnému zloženiu nemá nežiaduce vedľajšie účinky

 

Nová jednoduchá forma užívania:

 • bez prehĺtaní tabliet
 • bez nutnosti zapíjať vodou

 

SPÔSOB UŽÍVANIA:

Užívajte 3x denne 1 vrecúško ihneď po jedle, bez nutnosti zapíjať tekutinou. Ak jedlo vynecháte, užite aj tak 1 vrecúško. Pri užívaní XL-S Medical odporúčame zaistiť počas dňa dostatočný príjem tekutín. Prípravok XL-S Medical slúži ako prostriedok na prevenciu ďalšieho nárastu hmotnosti. Môžete ho teda užívať kedykoľvek po konzumácii kaloricky bohatého jedla. Pred užitím lieku si prečítajte písomnú informáciu.

XL-S Medical obsahuje patentovaný komplex vlákniny Litramine ktorý pochádza z rastlín. XLS Medical tiež potláča chuť do jedla.

XLS Medical Direct- online predaj

 

 

XL-S MEDICAL Viazanie kalórií z tukov

xlsmedical

xlsmedical

XL-S Medical Viazanie kalórií z tukov viaže v žalúdku až 27% potravinových tukov tým, že nabaľuje tukové molekuly a vytvára z nich nestráviteľný komplex, ktorý je prirodzene odvedený z tela von. Zaisťuje optimálne viazanie tukov v prvej fáze a v druhej fáze sa do tela uvoľňujú vitamíny rozpustné v tukoch, čím sa zabezpečuje ich vstrebávanie.

 

SPÔSOB POUŽÍVANIA:

Užívajte 3x denne 2 tablety ihneď po jedle, zapite tekutinou. Ak jedlo vynecháte, užite aj tak 2 tablety. Pri užívaní XL-S Medical odporúčame zaistiť počas dňa dostatočný príjem tekutín.

 

 

XL-S MEDICAL Blokovanie kalórií zo sacharidov

xl-s medical blokovanie zo sacharidov

xl-s medical blokovanie zo sacharidov

Pre tých ktorí majú radi sacharidy (napr. cestoviny) je tu produkt XLS Medical Blokovanie kalórií zo sacharidov.

Tento výrobok redukuje vstrebávanie polysacharidov teda škrobov až o 66 % a znižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Príklady jedál bohatých na sacharidy: chlieb, ryža, zemiaky, cereálie, kuskus, koláče, špagety, …

 

Každá tableta obsahuje “PhaseLite”, glykoproteínový komplex z geneticky neupravovanej zeleniny.

 • užívajte 1-3 tablety s tekutinou pred každým hlavným jedlom,
 • pre zníženie váhy: 2-3 tablety, 2x-3x denne
 • pre kontrolu váhy: 1-2 tablety, 2x-3x denne
 • neprekračujte množstvo 6 tabliet denne
 • nedoporučuje sa deťom do 12 let
 • neužívajte v priebehu tehotenstva a kojenia, ani pokiaľ máte BMI nižšie ako 18,5
 • bez vedľajších účinkov

 

 

XL-S MEDICAL Redukovanie chuti do jedla

 redukovanie chuti do jedla

redukovanie chuti do jedla

Tento druh je vytvorený pre tých ktorý majú zvýšenú chuť do jedla a sústavne atakujú chladničku. Tento výrobok prispieva k zníženiu chuti do jedla čiže navodzuje pocit sýtosti a tým sa snaží znížiť váš príjem potravy.

 

XL-S Medical Redukovanie chuti do jedla je bohatý na potravinové vlákniny, ktoré majú medzi prírodnými vlákninami najväčšiu schopnosť zväčšovať svoj objem, a vytvárať veľké objemy a majú aj najvyššiu viskozitu. Svoju pôvodnú veľkosť môžu zväčšiť až 50krát.

 

Prípravky sú určené dospelým aj deťom nad 12 rokov. Príklady typických pochutín: sladkosti, čokolády, orechy, zemiakové lupienky, koláče, torty, ...

Výrobok nemá žiadne vedľajšie účinky. Každá tableta obsahuje “Redusure” – prírodní komplex pre reguláciu chuti do jedla.

Užívajte 2-3 kapsle, 2x-3x denne vždy s tekutinou 30 minút pred každým hlavným jedlom, starostlivo si prečítajte príbalovú informáciu

 • neprekračujte množstvo 9 kapsúl denne
 • nedoporučuje sa deťom do 12 rokov
 • neužívajte počas tehotenstva a dojčenia, ani pokiaľ máte BMI nižšie ako 18,5
 • bez vedľajších účinkov

 

 

XLS Medical - Redukovanie chuti do jedla

 

Recenzie kupujúcich

Predstavili sme si teda až 4 druhy XL-S Medical tabliet ktoré by vám mohli pomôcť schudnúť. Aby sme zistili čo na to celé hovoria ľudia v diskusných fórach, pozrieme sa na ich komentáre. Cielene vyhľadávame tie komentáre, ktoré popisujú priamu skúsenosť s výrobkom a neobsahujú url odkazy na weby (mohlo by sa jednať o cielenú reklamu). V prípade XLS Medical výrobkov vyberáme niekoľko komentárov.

 

reagujem na tbl.XL Medical /modre/ .Uzivam ich treti tyzden a som nadmieru spokojna.Bola som milo prekvapena po uziti uz prvej tablety.Pol hodku pred jedlom staci jedna tableta a zapij vela vody..uplne vas to zasyti a zjete velmi malicko…zmenila som uplne zivotospravu.jem vela zeleniny a nejem sladkosti.Tabletky potrebujem ako pomoc pri chudnuti ,pretoze potrebujem zhodit po porode min 20 kg ! zatial sa mi podarilo dat dole 4 kg. vobec ma nelaka maskrtit a to bol moj velky problem !!!

 

Ahojte ja mám po 4 pôrodoch problém s kg navyše a ešte aj nefunguje štítna žľaza a darí sa mi až teraz chudnut užívam xl-s medical blokovanie kalórii ten fialový

 

Dobrý den přeji. Jsem zklamaná ohledně užívání XLS Medical, během jeho užívání jsem během 14 dnů nabrala 3 kg. Nepřejídala jsem se a převážně jsem jedla zeleninu, libové maso, ovoce a dodržovala jsem pokyny užívání. Podle mě jsem vyhodila 860 kč…

 

XLS Medical jsem vyzkoušela a opravdu to pomáhá ..za 3 měsíce užívání jsem zhubla 9 kg. Omezila jsem jídlo a taky jsem trochu sportovala ( běhání, kolo, brusle). Jsou dobré ,žádné vedlejší účinky. A není i taková chuť k jídlu.

 

Môžem povedať, že tie tabletky nefungujú neschudla som nič.

 

 

Pýtame sa za vás

V rámci našich testov vždy kontaktujeme aj oficiálneho predajcu či dovozcu liečiva, tabletiek alebo iného produktu (kontaktujeme vždy pod iným mailom a tvárime sa ako zákazník). Jednak sa snažíme zistiť odpovede na niektoré otázky a tiež skúmame či má daná spoločnosť záujem so spotrebiteľom komunikovať. V prípade XL-S Medical sa jedná o spoločnosť Omega Pharma s.r.o. so sídlom na Tomášikovej ulici 30 v Bratislave. Oficiálna web stránka pre tento produkt je http://www.xlsmedical.sk/ kde sme skúsili využiť kontaktný formulár a položili sme otázku ohľadom vedľajších účinkov produktu XL-S Medical. Na naše prekvapenie prišla odpoveď už po pár hodinách. Vyjadrenie spoločnosti na našu otázku si môžete prečítať nižšie.

 

Naša otázka znela :

Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať na vedľajšie účinky či nejaké má XL-S Medical, a či sa nesmie užívať pri nejakých ochoreniach napríklad cukrovke a pod. Chcem sa vyhnúť tomu aby som nekúpila liek ktorý nebudem môcť použiť.”

 

—————————

Odpoveď spoločnosti

“Dobrý den,
Dovolte mi, abych Vám zodpověděla Váš dotaz týkající se vedlejších účinků produktu XL-S Medical.
Produkty XL-S Medical mají dobrý bezpečnostní profil a tolerabilitu. Neobsahují žádná přidaná umělá barviva, příchutě, sůl nebo konzervační látky.
Přípravek XL-S Medical můžete používat, dokud nedosáhnete své požadované hmotnosti. Přípravek můžete používat i nadále, např. jako prevenci opětovného nárůstu hmotnosti po konzumaci kaloricky bohatého jídla. V souladu se Směrnicí o zdravotnických prostředcích 93/42/EHS se po 30 dnech užívání tohoto zdravotnického prostředku třídy IIa doporučuje přestávka v délce 3–5 dnů. Nedoporučuje se užívat více než 6 tablet XL-S Medical denně!
Nežádoucí účinky:
Dle výrobce nejsou známé žádné vedlejší účinky. Z našeho pohledu, je možné, že se mohou vyskytnout v omezené míře zažívací potíže jako je nadýmání, nevolnost, průjem nebo zácpa. V případě nežádoucích účinků léčbu přerušte. Přesto věnujte pozornost upozorněním a pozorně si přečtěte příbalový leták.
Upozornění:
Doporučeno pouze osobám starším 18 let. Dospívající ve věku 12-18 let mohou přípravek užívat pouze pod odborným lékařským dohledem.
Pro příznivé účinky vlákniny na gastrointestinální trakt je doporučeno vypít nejméně 2 l vody denně. Omezený příjem tekutin muže způsobit mírnou zácpu.
Nepřekračujte maximální dávkování 6 tablet denně.
Přípravek obsahuje vitamin A ve formě retinolu.
XL-S Medical neužívejte:

 • během těhotenství nebo kojení, popř. pokud těhotenství plánujete nebo existuje pravděpodobnost, že jste těhotná
 • pokud máte BMI (Body Mass Index) nižší než 18,5
 • nejméně 2 hodiny po užití léků rozpustných v tucích (např. perorální antikoncepce)
 • v případě onemocnění ledvin nebo přítomnosti ledvinových kamenů
 • jíte játra a výrobky z jater jednou týdně nebo užíváte jiné přípravky s obsahem retinolu
 • jste vystaveni riziku osteoporózy (ženy po menopauze a starší lidé)

 

O užití přípravku XL-S Medical se poraďte se svým lékařem, v případě, že:

 • jste diabetik, jelikož XL-S Medical podporuje snižování neodolatelné chuti k jídlu vyrovnáváním hladiny cukru v krvi
 • užíváte léky na snížení hladiny cholesterolu
 • máte jiné zdravotní potíže

Doufám, že jste nalezla odpovědi na své otázky.
S pozdravem a přáním příjemného dne…”

 

 

Ako môžete vidieť, spoločnosť poskytla vyčerpávajúce informácie ohľadom svojho výrobku. U nás teda získava bod za rýchlu a kvalitnú komunikáciu so spotrebiteľom.
Skôr než teda vyslovíme naše záverečné hodnotenie. Bežný človek sa môže trochu stratiť pri kúpe týchto tabletiek a to z dôvodu až 4 druhov ktoré XL-S ponúkajú. Nás najviac zaujal výrobok ktorý blokuje príjem kalórií zo sacharidov. Výber je však vždy na vás. Ak napríklad máte problém so zvýšenou chuťou do jedla tak môžete zvoliť produkt “redukcia chuti do jedla”. Niekto sa však pri výbere môže stratiť. Aj preto sme publikovali tento článok aby sme zhrnuli každý druh XL-S Medical a v krátkosti vám ho predstavili.

 

Pokiaľ máte s týmito výrobkami skúsenosti či už pozitívne alebo negatívne, viete podať recenzie alebo váš príbeh s chudnutím, prosím napíšte nám svoje skúsenosti do komentárov pod článkom. Pomôžete tak ostatným rozhodnúť sa pri výbere tabliet.

 

 

Tabletky na chudnutie - TABUĽKA POROVNANIE

 

 

Reklama z TV

 

Naše hodnotenie

 

skúsenosti chudnutie

XL-S MEDICAL
3.8 (76.36%) 22 votes


Pridaj komentár

Jedna myšlienka “XL-S MEDICAL