Nidora


Nidora – zábava s tabletkami na chudnutie nekončí

 

Niekedy tak uvažujem aký skvelý biznis to vlastne musí byť keď ste výrobcom tabletiek na chudnutie. Ozaj, nič proti výrobcom ktorí sa skutočne snažia priniesť na trh niečo čo reálne aj pomáha, veď aj takí sú. Ale mám pocit, že za posledné roky sa už vyskytuje viacej podvodníkov než tých, ktorí to myslia úprimne a vážne.

 

Tabletky na chudnutie sa budú predávať vždy, budú prichádzať nové a nové a práve preto je tu naša stránka www.chudnutie123.sk ktorá si dala za cieľ písať nielen o chudnutí ale tiež hodnotiť tabletky na chudnutie podľa všetkých dostupných informácií a tieto hodnotenia vám pravidelne prinášať. Na konci tejto recenzie bude červený krížik 🙂

 

nidora skúsenosti

 

Nidora a jej „teória veľkého tresku“

Výrobcovia Nidory si povedali, že tabletiek na chudnutie je na trhu už dosť. Ale čo tu ešte nebolo je prášok. A tak sa rozhodli vyrobiť svoj výrobok ako prášok. Tým vlastne eliminovali ľudí, ktorí si tabletky nekúpia kvôli tomu, že sa im ťažko prehĺtajú. Tento „zázračný“ prášok ako o svojom výrobku tvrdia je akási biela kryštalická látka ktorou si posypete jedlo a samozrejme schudnete.

 

Aby sa to celé zamotalo, tieto posypové prášky sú vlastne dva. Jeden je na slané jedlá a druhý je na sladké. Takže ak sa chystáte zhltnúť pol kila torty jednoducho si ju posypete práškom na sladké jedlá a „nepriberiete“ a ak plánujete zlikvidovať klobásu tak si ju tiež posypete ale práškom na slané a samozrejme „schudnete“.

 

Podľa výrobcu Nidora funguje tak, že vôňa Nidory sa vám cez nos dostane do nervových receptorov ktoré následne stimulujú časť mozgu (hypofýzu) ktorá uvoľní hormóny ktoré potlačia chuť do jedla bla bla bla.

Nidora obsahuje maltodextrín, fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý, sóju, umelé dochucovadlá.

 

nidora ha ha ha

 

Nuž teda. Maltodextrín je v samej podstate jednoduchý cukor ktorý používajú väčšinou športovci na rýchle dodanie energie pri športovom výkone. Z maltodextrínu sa nechudne aspoň nemám taký poznatok a keby sa aj chudlo, tak si za rovných 8 Eur môžete kúpiť 1,5 kilogramu čistého maltodextrínu ktorým sa môžete posypať pokojne od hlavy po päty. Mimochodom maltodextrín kúpite v ktoromkoľvek obchode s fitness prípravkami.

 

Fosforečnan vápenatý inak označovaný aj E 341 sa používa ako výrobné hnojivo v poľnohospodárstve. V potravinárstve sa používa na úpravu pH potravín a ako stabilizátor. Nemusíte sa ale báť, táto látka nieje nebezpečná ani inak závadná (v bežnom množstve).

 

Oxid kremičitý sa bežne vyskytuje v prírode. Bežne sa používa na výrobu skla. Takisto je aj súčasťou betónu a malty používaných v stavebníctve. Dokáže veľmi dobre pohlcovať vodu a preto sa používa aj v potravinárstve ako E551. Používa sa v podstate na to, aby práškové formy potravín nezvlhli.

Sóju predstavovať nejdem a umelé dochucovadlá nemusím.

 

nidora chi chi chi

 

Predtým než to ukončím

Chcel som ešte písať o weboch ktoré propagujú Nidoru, o tom ako existuje neexistujúci magazín a ako existujú neexistujúci doktori. Ale povedal som si že môj drahocený čas nebudem už Nidore venovať. Preto ak by ste chceli o Nidore vedieť viac zaujímavostí tu sú nejaké tie články a linky :

Zaručeně zhubnete, hlásá firma a obírá lidi o peníze

Podozrivá stránka Nidora a odhalenie tajomstva postavy Angeliny Jolie

 

 

Vaše skúsenosti

Nasledujúce screenshoty sú z diskusií z viacerých webov – ifarmacie.cz a modrykonik.sk. Bohužiaľ tento výrobok sa predáva len cez originálnu stránku Nidory takže skúsenosti zákazníkov ktorý produkt zakúpili a hodnotili na Heureka.sk alebo Heureka.cz niesú.

 

Tabletky na chudnutie - TABUĽKA POROVNANIE

 

Ak ste niekedy Nidoru vyskúšali dajte nám prosím vedieť svoje poznatky do komentárov pod článok. Ďakujeme

 

nidora diskusia nespokojný zákazníciskúsenosti ifarmacie.cz

nidora zákazníci sklamenie

 

Naše hodnotenie

 

skúsenosti chudnutie

Nidora
5 (100%) 3 votes

Pridaj komentár