Colafit Slim


Colafit Slim

Colafit Slim je výživový doplnok, ktorý prispieva k zníženiu hmotnosti. Pochádza z Českej Republiky a názov Colafit možno skôr poznáte ako prípravok na regeneráciu kĺbov. Colafit Slim by mal byť podľa zloženia akousi fúziou prípravku na chudnutie a prípravku na regeneráciu kĺbov. Čo je veľmi zvláštne spojenie.

 

 

colafit slim

Ako Colafit Slim pomôže?

  • prispieva k zníženiu hmotnosti
  • udržuje hladinu cholesterolu v krvi
  • obsah chrómu prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi
  • obsahuje kolagén ktorý pokožku vyživuje a udržuje tak jej pružnosť a pevnosť

 

 

 

Colafit Slim - online predaj

 

Zloženie a jeho špecifiká

Glukomannan

Glukomannan možno poznáte z našich recenzií. V prípravkoch na chudnutie sa používa celkom často. Nedávno sme ho spomínali v súvislosti s výrobkom Obezin. Jedná sa o prírodný polysacharid – vlákninu ktorá po skonzumovaní v žalúdku zväčší svoj objem a vytvorí gélovitú hmotu. To pomôže zachovať pocit nasýtenia dlhšiu dobu.

 

Chitosan

Chitosan v čreve na seba viaže cholesterol a rôzne lipidy čím bráni ich prechodu do krvného obehu. Preto sa označuje aj ako „blokátor tuku“. Je nestráviteľný a keď na seba naviaže tuk, vylúči ho von z tela stolicou. S redukciou množstva cholesterolu súvisí aj chudnutie.

 

Chróm

Prispieva k udržaniu priaznivej hladiny cukru v krvi. O účinkoch chrómu sme už tiež písali v článku Chróm na chudnutie – Áno alebo nie?

 

Vápnik

Vápnik určite netreba predstavovať. Niektoré štúdie poukazujú na súvislosť medzi obezitou a nedostatokom vitamínu A, D, vápnika, železa, horčíka, selénu a pod. Pokiaľ však konzumujete pestrú stravu, nedostatok vápnika by ste mať nemali.

 

Vitamín C

Okrem všetkých pozitív prispieva vitamín C k správnej funkcii normálneho imunitného systému a správne tvorbe kolagénu. Vitamín C podporuje syntézu noradrenalínu, ktorá ovplyvňuje proces ukladania tukov.

 

 

pohár voda

Odporúčané dávkovanie

Colafit Slim sa dávkuje 3 krát denne 2 tablety 30 minút pred jedlom. Tablety sa zapijú 1-2 pohármi vody. Je nutné tablety nedeliť a nevysýpať ich obsah.

 

 

Kto hľadá nenájde

V rámci hľadania informácií blúdime po weboch a medzi prvé navštívené weby patria stránky výrobcu. Snáď by človek čakal, že o svojom výrobku čo to na stránke výrobca popíše. V prípade Colafit Slim to ale tak nieje. Na stránke www.colafit.sk/ a tiež na stránke www.colafit.cz/ o ich výrobku Colafit Slim nieje ani zmienka. Tak sme sa rozhodli, že im napíšeme cez kontaktný formulár.

 

Dobrý deň, ja by som sa chcel spýtať na váš výrobok Colafit Slim. Na vašej stránke som k tomuto výrobku nenašiel žiadne informácie. Vedeli by ste mi nejaké poskytnúť? Prípadne naskenovaný príbalový leták k výrobku? Ďakujem.

 

Na našu otázku sme odpoveď do uzávierky článku nedostali.

 

Zloženie

Zložka Obsah v 1 kapsule Denná dávka, 6 kapsúl, obsahuje:
Glukomannan 500 mg 3000 mg
Chitosan 150 mg 900 mg
Vápnik z vaječných škrupín (uhličitan vápenatý) 40 mg 240 mg (30% DDD)
Vitamín C (kys. Askorbová) 10 mg 60 mg (75% DDD)
Kolagén typu I lyofilizovaný (atelokolagén) 1 mg 6 mg
Chrom (pikolinát chromitý) 5 µg 30 µg (75% DDD)

Obal kapsuly obsahuje: želatínu

DDD – denná odporúčaná dávka

 

Cena za Colafit Slim

Výrobca uvádza, že prípravok treba užívať dlhodobejšie a to 2 až 3 mesiace aby sa prejavili výsledky. Cena jedného balenia s obsahom 120 tabliet sa začína na 15 Eur a viac. Takéto balenie vám pri odporúčanom dávkovaní vydrží 20 dní. Pri trojemesačnej kúre s Colafit Slim – teda kúra na 90 dní – by ste potrebovali minimálne 4 balenia (vystačilo by 80 dní) čo sa už cenovo dostávame na sumu 60 Eur a viac. V cenovej kalkulácií (15 eur) počítam s najnižšou sumou akú som našiel v porovnávači cien Heureka.sk.

 

Colafit Slim - online predaj

 

Skúsenosti s výrobkom

Je na Vás aby ste nám prezradili svoje skúsenosti s výrobkom. Vyskúšali ste Colafit Slim? Aké výsledky ste dosiahli? Neváhajte a napíšte nám do diskusie pod článkom.

 

Naše hodnotenie

Výrobok Colafit Slim zatiaľ pre nedostatok informácií a skúseností užívateľov nechávame bez hodnotenia.

skúsenosti chudnutie

 

Colafit Slim
3.8 (75.56%) 9 votes

Pridaj komentár