Obezin 2


Obezin

Obezin je výživový doplnok určený na chudnutie. V krátkej recenzii si predstavíme tento výrobok a dozviete sa jeho výhody či nevýhody. Taktiež si predstavíme varianty tohto výrobku a na záver prídu hodnotenia reálnych zákazníkov ktorí si produkt zakúpili.

 

obezin

Čo Obezin dokáže :

  • navodí pocit nasýtenia
  • urýchli chudnutie
  • zníži energetický príjem
  • udržuje hladinu cholesterolu
  • normalizuje hladinu cukru v krvi

 

Nevýhodu môže byť príliš veľká tableta ktorá sa niekomu ťažko prehĺta.

 

Ako funguje

Princíp fungovania tabliet Obezinu je v podstate jednoduchý. Tableta sa v žalúdku rozpustí a zväčší svoj objem približne 100 násobne. Vytvorí sa akási gélová hmota ktorá sa zmiešava so skonzumovanou potravou. Celý proces trávenia potravy sa o o niečo spomalí a vďaka navýšenému objemu sa dostaví pocit nasýtenia aj pri skonzumovaní menších porcií jedla.

 

Obezin dokáže navýšiť – naboptnať svoj objem vďaka obsahu vlákniny Glukomanan.

 

Ak by ste sa rozhodli pre užívanie Obezinu, je potrebné zmeniť váš jedálniček a obohatiť ho o minerály a dostatok živín. V neposlednom rade je dôraz kladený aj na dostatočný pohyb a pitný režim kvôli už spomínanej vláknine.

 

 

Dávkovanie a užívanie

Odporúčané dávkovanie je 3 krát denne 1 až 2 kapsule Obezinu. Maximálna dávka je 4 kapsule denne. Obezin sa užíva 30 minút pred jedlom a musí sa zapiť dostatočným množstvom vody (0,3 až 0,4 litra vody). Kapsule neotvárajte, nevysypávajte !

 

Obezin užívajte maximálne 30 dní po sebe. Následne kúru prerušte a pokračovať môžete až po prestávke 5 dní a viac.

 

Obezin - online predaj

 

Upozornenia

Obezin neužívajte pri precitlivenosti na niektorú so zložiek prípravku, pri gastrointestinálnych ochoreniach alebo pri črevných problémoch. Výrobok nieje určený pre tehotné alebo dojčiace ženy. Na začiatku sa užívania sa môžu vyskytnúť mierne žalúdočné či črevné problémy ako hnačky, nadúvanie alebo zápcha. Tieto problémy by nemali trvať viac ako 3 dni.

 

Účinné látky v Obezine udržujú hladinu glukózy v krvi v normále. Ak trpíte cukrovkou, je potrebné pri užívaní Obezinu sledovať hladinu cukru v krvi. O užívaní informujte svojho lekára !

 

Obezin a jeho verzie

obezin after dietObezin je vyrábaný v troch verziách. Klasický je určený na chudnutie. Obezin After Diet je určený na zabránenie jojo efektu po diéte a Obezin 45+ je určený pre vekovú kategóriu 45 rokov a viac.

 

Cena

Obezin – 90 kapsúl zaplatíte približne 14 Eur.

Obezin AFTER DIET (po diéte) – 90 kapsúl – cca 13 Eur

Obezin 45+ – 90 kapsúl cca 14 Eur

 

Obezin - After Diet - online predaj

 

 

Vaše skúsenosti

Obezin je hodne populárny prípravok hlavne ak sa pozrieme na český nákupný portál Heureka.cz. Na tento výrobok je 306 recenzií a užívatelia – kupujúci dali tomuto výrobku v hlasovaní 72%. Niekoľko screenov si môžete pozrieť nižšie. Pomer je približne taký, že 2/3 zákazníkov hodnotia produkt pozitívne a 1/3 negatívne.

 

Ak máte s týmto výrobkom svoje skúsenosti, podeľte sa prosím s nami dolu pod článkom v komentároch. Ďakujeme
obezin skúsenosti zákazníkovobezin skúsenosti negatívneobezin skúsenosti

 

 

Obezin Junior

 
obezin juniorObezin Junior ako správne tušíte je určený pre deti od 15 do 18 rokov. Nie je vhodný pre deti do 15 rokov! V dnešnej dobe sa s obezitou či nadváhou čoraz viac stretávame aj u dospievajúcej mládeže. Práve pre takéto prípady je bol navrhnutý Obezin Junior. Obsahuje Glukomannan, ktorý prispieva k zníženiu hmotnosti, ľanovú vlákninu, extrakt Garcinia cambogia a chróm, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi a k normálnemu metabolizmu makroživín.

 

 

Pri čítaní diskusií a hodnotení na Heureka.cz má tento výrobok obezin Junior veľmi pozitívne odozvy. Niekoľko hodnotení máte možnosť vidieť nižšie. Máte aj vy skúsenosti s Obezinom Junior? Napíšte nám prosím váš názor.

 

obezin junior hodnotenia užívateľov

 

Naše hodnotenie

 

skúsenosti chudnutie
 

Obezin
4.8 (95%) 16 votes


Pridaj komentár

2 myšlienky “Obezin