Extrémne premeny


Extrémne premeny: Druhá šanca na život

Celosvetovo veľmi známa reality show, ktorá sa vysielala už aj u nás a získala si množstvo fanúšičiek a fanúšikov. Možno ani nie tak samotná show Extrémne premeny: Druhá šanca na život, ako jej sympatický sprievodca svetom zdravej výživy a chudnutia Chris Powell, ktorý usilovne motivuje svojich zverencov na ťažkej ceste za svojím snom. V USA je na obrazovkách už od roku 2011 pod názvom „Extreme Makeover: Weight Loss Edition“.

 

Extrémne premeny: Druhá šanca na život je reláciou kde medzi hlavné rady na chudnutie sú také tie všeobecne známe ako 2000 kalórií denne, obmedzenie cukru, soli, silový a kardio trénnig pod dozorom Chrisa Powella. Relácia je zameraná skôr ako reality show s množstvom emócií a životných príbehov, ktoré sa možno podobajú aj tým vašim a preto je fajn keď túto reláciu použijete ako motivačný nástroj pre seba samých.

 

Veď prečo by ste nemohli schudnúť ako oni? Položte si túto otázku. Ak to dokázali oni tak je to možné a dokážete to aj vy. Nemusíte robiť extrémne veci ako je to v tejto relácií zvykom – viď ťahanie lietadla a pod. ale dôležité je postaviť sa výzve a začať niečo robiť. My sme pre vás našli na známom video kanáli Youtube niekoľko videí častí tejto relácie s dubbingom a preto pokiaľ ste túto reláciu nevideli, alebo si chcete oživiť niektoré zo silných príbehov o chudnutí máte možnosť tak spraviť práve na našom webe. Veríme, že čas ktorý strávite pri ich sledovaní nebude bezvýsledný, ale posunie vašu túžbu a odhodlanie postaviť sa výzve a zlepšiť svoj život.

 

 

1. diel
2. diel
3. diel
6. diel
7. diel
8. diel
9. diel
10. diel
11. diel
12. diel
13. diel
14. diel
15. diel
16. diel
17. diel
18. diel
19. diel
20. diel

 

Extrémne premeny
5 (100%) 5 votes

Pridaj komentár