Fykotin 8


Fykotin

Fykotin je jeden z prípravkov na chudnutie vyvinutý v USA a my vám predstavíme v tomto článku. Vybrali sme ho na našu stránku pretože je to opäť 100% prírodný produkt ktorý neobsahuje žiadne nebezpečné a telu škodlivé látky. Fykotin je menej známy prípravok na chudnutie a možno ste o ňom ešte ani nepočuli. Funguje na princípe regulácie glykemického indexu.

 

Glykemický index v hlavnej úlohe

Tento index meria kvalitu sacharidov a ich dopad na hladinu cukru v krvi. Podľa rýchlosti, s akou telo tieto sacharidy absorbuje, rozlišujeme dobré a zlé sacharidy v potravinách.

 

 

 • Sacharidy s rýchlou absorbciou majú vysoký glykemický index. Vedú k zvýšenej hladine inzulínu v krvi, čo spôsobuje okamžité ukladanie zjedených potravín vo forme nadbytočných tukov v tukovom tkanive. Navyše, pretože sa rýchlo vstrebávajú, nezasýtia dostatočne a telo nám potom po krátkej dobe znovu hlási « najedz sa »..
 • Sacharidy s pomalou absorbciou udržujú stabilne nízku hladinu cukru v krvi. Majú dobrý (tzn. « nízky ») glykemický index. Označujeme ich teda ako « dobré » sacharidy.

fykotin - glykemicky index

 

 

Fykotin sa teda vo svojej podstate snaží o udržanie vášho glykemického indexu na nízkej úrovni. Je to ako keby pôsobením preparátu Fykotin dochádzalo k premene zlých sacharidov na sacharidy dobré. Celé to znamená, že môžete jesť vaše obľúbené jedlá a nemusíte sa obmedzovať. Fykotin stabilne kontroluje váš glykemický index a tým bráni telu tvoriť vaše “nadbytočné kilá”.

Fykotin vás dokáže zbaviť niekoľkých kíl za mesiac. Niektoré prípravky na trhu vyžadujú zvýšenie fyzickej zátaže počas užívania. S Fykotinom cvičiť nemusíte. Aj toto je jeden z faktorov prečo sa čím ďalej viac ľudí rozhoduje pre Fykotin. Nie každý si totižto nájde na cvičenie čas a chuť a Fykotin ich od tejto povinnosti odbremení.

 

fykotin chudnutie

Výhody

 • Chudnutie bez úbytku svalovej hmoty
 • Bez jojo efektu
 • Chudnutie bez pocitu hladu
 • Znižuje pocit hladu

 

Nevýhody

 • nevhodný pre osoby s vysokým krvným tlakom
 • tráviace problémy

 

Zloženie :

 • Výťažok z modrých rias – detoxikujú organizmus
 • Výťažok z červenej riasy Gracilanci – zlepšuje okysličovanie
 • Výťažok z jastrabníka – uľahčuje odtok žlče do čreva
 • Výťažok z jalovca – dietetické a diuretické účinky.
 • Výťažok z ginkgo biloby – obnovuje bunky
 • Výťažok z brezy trpasličej – podporuje trávenie
 • Horčík – urýchľuje metabolizmus.
 • Draslík – základný stopový prvok

 

 

fykotin balenie tablety

 

 

Ako užívať?

Doporučené denné dávkovanie: 2 tabletky ráno na lačno, 2 tabletky večer pred jedlom. Doporučenie pre užívateľa: Každé ráno pred raňajkami: 1 pohár jablkovej bio-šťavy, 1 jablko, 2 tabletky Fykotin. Každý večer pred jedlom: 1 pohár jablkovej bio-šťavy, 1 jablko, 2 tabletky Fykotin. V prípade, že užívate súčasne antikoagulanty konzultujte to so svojím ošetrujúcim lekárom. Nepoužívať dlhodobo bez konzultácie s odborníkom ( max. 6 týždňov ).

 

Stránka výrobcu - Fykotín

 

Aká je cena za Fykotin?

Prípravok sa predáva ako jedno-balenie (60 tabliet ), dvoj-balenie (120 tabliet) a troj-balenie (180 tabliet). Cena sa pohybuje okolo 20 Eur za jedno balenie. Dvoj a troj-balenia sú potom samozrejme so zľavou. Na vyskúšanie vám odporúčame dvoj-balenie. Je to optimálne množstvo na to, aby ste zistili či vám Fykotin pomôže schudnúť. Myslíme že cena tohto výrobku je celkom priaznivá. Porovnanie výrobkov na chudnutie a ich ceny si môžete pozrieť v článku “Tabletky na chudnutie – porovnaie”

Ak sa rozhodnete pre nákup akýchkoľvek preparátov na chudnutie, kupujte ich vždy od originálneho predajcu!!!

 

 

 

Informácia od výrobcu :

“Teraz máte možnosť využiť bezpodmienečnú záruku na bezplatnú nezáväznú skúšku bez akéhokoľvek rizika, a to po dobu 30 dní. Behom tejto lehoty, počnúc prevzatím zásielky, môžete vrátiť zakúpenú kúru, i čiastočne vypotrebovanú, a predajca Vám ihneď preplatí celú jej hodnotu.”

 

 

V prípade, že vám Fykotin nezabral, odporúčame bezodkladne výrobok vrátiť predajcovi a využiť tak ponúkanú záruku. Na stránke predajcu je kontaktný formulár aj tel. číslo.

 

Stránka výrobcu - Fykotín

 

fykotin zľava 5%

Využite môžete aj zľavu 5%
stačí zadať pri nákupe zľavový kód “tn67a”

 

 

 

 

Vaše skúsenosti

Vaše recenzie a skúsenosti s výrobkom Fykotin môžete písať do komentárov dolu pod článkom, alebo nám ich môžete poslať na našu e-mailovú adresu. Na základe vašich hodnotení a skúseností upravujeme jednotlivé hodnotenia výrobkov.

 

Naše hodnotenie

4(348x66)

 

Fykotin
3.1 (62.08%) 96 votes


Pridaj komentár

8 myšlienky “Fykotin

 • Lubika

  Osobná skúsenosť. Kúpila som si 3 balenia FYKOT IN, lebo vychádzali cenovo lacnejšie. Neschudla som ani gram, ani žiadne pozitívne učinky o ktorých píšu na stránke. Takže podľa môjho názoru , vacsinu, aknievsetky pozitívne recenzie píšu práve kvôli predaju… smutné

  • ADMIN Autor príspevku

   Zdravím Vás Lubika. Áno, nie ste prvá ktorá píše o tom, že s Fykotinom neschudla “ani gram”. Práve preto je určený tento web, kde máte všetci možnosť napísať svoju skúsenosť. Podľa toho sa potom robí aj tabuľka prípravkov. Potrebovali by sme však väčší ohlas a viac komentárov aby bola tabuľka čo najpresnejšia. Pri prípravku Fykotin už dávnejšie uvažujeme o prehodnotení postavenia v rebríčku.
   Ďakujeme za Váš ohlas