Fykotin 9


Fykotin

Fykotin je jeden z prípravkov na chudnutie vyvinutý v USA a my vám predstavíme v tomto článku. Vybrali sme ho na našu stránku pretože je to opäť 100% prírodný produkt ktorý neobsahuje žiadne nebezpečné a telu škodlivé látky. Fykotin je menej známy prípravok na chudnutie a možno ste o ňom ešte ani nepočuli. Funguje na princípe regulácie glykemického indexu.

 

Glykemický index v hlavnej úlohe

Tento index meria kvalitu sacharidov a ich dopad na hladinu cukru v krvi. Podľa rýchlosti, s akou telo tieto sacharidy absorbuje, rozlišujeme dobré a zlé sacharidy v potravinách.

 

 

 • Sacharidy s rýchlou absorbciou majú vysoký glykemický index. Vedú k zvýšenej hladine inzulínu v krvi, čo spôsobuje okamžité ukladanie zjedených potravín vo forme nadbytočných tukov v tukovom tkanive. Navyše, pretože sa rýchlo vstrebávajú, nezasýtia dostatočne a telo nám potom po krátkej dobe znovu hlási « najedz sa »..
 • Sacharidy s pomalou absorbciou udržujú stabilne nízku hladinu cukru v krvi. Majú dobrý (tzn. « nízky ») glykemický index. Označujeme ich teda ako « dobré » sacharidy.

fykotin - glykemicky index

 

 

Fykotin sa teda vo svojej podstate snaží o udržanie vášho glykemického indexu na nízkej úrovni. Je to ako keby pôsobením preparátu Fykotin dochádzalo k premene zlých sacharidov na sacharidy dobré. Celé to znamená, že môžete jesť vaše obľúbené jedlá a nemusíte sa obmedzovať. Fykotin stabilne kontroluje váš glykemický index a tým bráni telu tvoriť vaše “nadbytočné kilá”.

Fykotin vás dokáže zbaviť niekoľkých kíl za mesiac. Niektoré prípravky na trhu vyžadujú zvýšenie fyzickej zátaže počas užívania. S Fykotinom cvičiť nemusíte. Aj toto je jeden z faktorov prečo sa čím ďalej viac ľudí rozhoduje pre Fykotin. Nie každý si totižto nájde na cvičenie čas a chuť a Fykotin ich od tejto povinnosti odbremení.

 

fykotin chudnutie

Výhody

 • Chudnutie bez úbytku svalovej hmoty
 • Bez jojo efektu
 • Chudnutie bez pocitu hladu
 • Znižuje pocit hladu

 

Nevýhody

 • nevhodný pre osoby s vysokým krvným tlakom
 • tráviace problémy

 

Zloženie :

 • Výťažok z modrých rias – detoxikujú organizmus
 • Výťažok z červenej riasy Gracilanci – zlepšuje okysličovanie
 • Výťažok z jastrabníka – uľahčuje odtok žlče do čreva
 • Výťažok z jalovca – dietetické a diuretické účinky.
 • Výťažok z ginkgo biloby – obnovuje bunky
 • Výťažok z brezy trpasličej – podporuje trávenie
 • Horčík – urýchľuje metabolizmus.
 • Draslík – základný stopový prvok

 

 

fykotin balenie tablety

 

 

Ako užívať?

Doporučené denné dávkovanie: 2 tabletky ráno na lačno, 2 tabletky večer pred jedlom. Doporučenie pre užívateľa: Každé ráno pred raňajkami: 1 pohár jablkovej bio-šťavy, 1 jablko, 2 tabletky Fykotin. Každý večer pred jedlom: 1 pohár jablkovej bio-šťavy, 1 jablko, 2 tabletky Fykotin. V prípade, že užívate súčasne antikoagulanty konzultujte to so svojím ošetrujúcim lekárom. Nepoužívať dlhodobo bez konzultácie s odborníkom ( max. 6 týždňov ).

 

Stránka výrobcu - Fykotín

 

Aká je cena za Fykotin?

Prípravok sa predáva ako jedno-balenie (60 tabliet ), dvoj-balenie (120 tabliet) a troj-balenie (180 tabliet). Cena sa pohybuje okolo 20 Eur za jedno balenie. Dvoj a troj-balenia sú potom samozrejme so zľavou. Na vyskúšanie vám odporúčame dvoj-balenie. Je to optimálne množstvo na to, aby ste zistili či vám Fykotin pomôže schudnúť. Myslíme že cena tohto výrobku je celkom priaznivá. Porovnanie výrobkov na chudnutie a ich ceny si môžete pozrieť v článku “Tabletky na chudnutie – porovnaie”

Ak sa rozhodnete pre nákup akýchkoľvek preparátov na chudnutie, kupujte ich vždy od originálneho predajcu!!!

 

 

 

Informácia od výrobcu :

“Teraz máte možnosť využiť bezpodmienečnú záruku na bezplatnú nezáväznú skúšku bez akéhokoľvek rizika, a to po dobu 30 dní. Behom tejto lehoty, počnúc prevzatím zásielky, môžete vrátiť zakúpenú kúru, i čiastočne vypotrebovanú, a predajca Vám ihneď preplatí celú jej hodnotu.”

 

 

V prípade, že vám Fykotin nezabral, odporúčame bezodkladne výrobok vrátiť predajcovi a využiť tak ponúkanú záruku. Na stránke predajcu je kontaktný formulár aj tel. číslo.

 

Stránka výrobcu - Fykotín

 

fykotin zľava 5%

Využite môžete aj zľavu 5%
stačí zadať pri nákupe zľavový kód “tn67a”

 

 

 

 

Vaše skúsenosti

Vaše recenzie a skúsenosti s výrobkom Fykotin môžete písať do komentárov dolu pod článkom, alebo nám ich môžete poslať na našu e-mailovú adresu. Na základe vašich hodnotení a skúseností upravujeme jednotlivé hodnotenia výrobkov.

 

Naše hodnotenie

4(348x66)

 

Fykotin
3.1 (61.37%) 102 votes


Pridaj komentár

9 myšlienky “Fykotin