Forskolin 12


Forskolin

Dnešný príbeh o tabletkách na chudnutie s menom Forskolin bude stáť určite za to. Neváhajte a čítajte dokonca.

 

Nieje to tak dávno čo som niekde na internete narazil na ďalšie „zázračné“ tabletky na chudnutie. Nuž je pravda, tabletiek je mnoho, niektoré účinné, niektoré hotové placebo, niektoré sľubujú zázraky a niektoré celkom pravdivo priznajú, že treba pri ich užívaní cvičiť a zmeniť životný štýl. Keď som však narazil na čisto prírodný prípravok na chudnutie ktorý vás zbaví zaručene 10 kg za mesiac nedalo mi nepokračovať v pátraní.

forskoline

Ani neviem kedy sa vlastne Forskolin na našom trhu objavil. Ja som ho objavil celkom náhodne a ďakujem všemohúcemu že sa tak stalo, lebo by som sa nikdy tak dobre a z chuti nezasmial. Ale vážne. Naše pátranie sa začína u strýka z Google. Ak do Google napíšete Forskolin tak medzi prvými stránkami sa objaví doména www.forskolin.sk.

 

Táto doména ma na prvý pohľad zaujala pretože predpokladám, že na nej nájdem stránku výrobcu prípadne dovozcu, veľa informácií a tiež kontakt na niekoho komu z danej firmy môžem napísať moje otázky na tento výrobok. Po kliknutí sa mi teda otvorí stránka, celkom pekný web, graficky zvládnutý. Tak teda začínam čítať

 

 

„Forskolin je prírodný doplnok diety, ktorý pomáha procesu chudnutia. Tabletky účinkujú v troch stupňoch: zadržujú pocit hladu, dodávajú energiu a automaticky pomáhajú chudnúť. Tento efekt je výsledkom unikátneho zloženia preparátu, zloženého z vybraných rastlinných zložiek“

 

Zloženie Forskolin

Nasleduje 10 zložiek ktoré Forskolin obsahuje : Žihľava indická, Garcinia cambogia, Malinové Ketóny, Zelená káva, Yacon, Moruša biela, Šafran, Magnolia, Rubia cordifolia, Viola philippica.

Tieto zložky sa viac hodia ako zloženie vlasového šampónu než do prípravku na chudnutie.

 

Čudné praktiky webu

Na webe je niekoľko fotiek ľudí ktorí schudli. Pravdepodobne sú tieto fotky odniekiaľ stiahnuté. To by však nebola až taká tragédia, v rámci marketingu sa takéto fotografie používajú takmer bežne. Ja so mal záujem kontaktovať firmu ktorá dováža Forskolin na náš trh a tak som predpokladal že na tomto webe sa dozviem niečo viac, hľadal som kontaktný formulár samozrejme nikde nič.

 

IČO a DIČ samozrejme tiež nikde, adresa, email tak isto chýba. Na stránke je len pár fotiek a objednávkový formulár. Klikol som teda na objednávkový formulár a ten ma presmeroval na stránku ktorá je vrcholom celej tejto pyramídy.

Bol som presmerovaný na stránku http://centrumzliav.com/zdravie/weightloss-forskolin/

 

forskolin podvod tabulkaV pravom dolnom rohu na mňa vybehla tabuľka že web si prehliada 254 ľudí. To je šok ! Toľko ľudí a taký záujem o Forskolin. Rozbúchalo sa mi srdce keď som videl sekundu po sekunde ako si ľudia objednávajú Forskolin. Pani Kristína z Brezna, Alžbeta zo Šurian, Andrej z Komárna…..

 

Za chvíľu bude asi vypredané….každých pár sekúnd nová objednávka.

 

Pre tých technicky šikovnejších stačí otvoriť zdrojový kód stránky a zistíte, že všetci títo ľudia sú „naprogramovaní“. Nižšie vidíte screen zo zdrojového kódu

 

forskolin podvod zdrojový kod

 

Na stránke sa vám prihovára istý Ján Petráš ktorý má 15 ročnú prax. Jeho niekedy nelogická slovenčina bude zrejme výsledkom toho že Ján Petráš je Rus. No jeho meno síce neznie rusky ale skutočne je to Rus viď link http://www.newlab-med.ru/nashi-sotrudniki. V skutočnosti je to nejaký pán Sergey Viktorovič a má 30 ročnú prax, je to kardiochirurg niekde v Rusku. Týmto ďakujem web stránke zaujimavosti.net ktorá odhalila časť tohto príbehu.

 

Vráťme sa ale naspäť. Výrobca aj keď vlastne nevieme ani kto to je, nám garantuje vrátenie peňazí ak neschudneme v priebehu 2 týždňov. A neuveríte, Forskolin je aktuálne v zľave ! A to len za 37 eur (zlacnené zo 69 eur). Navyše varovanie že akcia končí už dnes….

 

Tabletky na chudnutie - TABUĽKA POROVNANIE

 

Dobrou správou je, že tu nájdeme kontaktný formulár. Dokonca tu nájdeme aj tel číslo čo je super. Tak mi nedá nezavolať na túto kontaktnú linku lebo mám pár otázok. Akonáhle som však číslo vytočil tak mi zaznelo „Volané číslo neexistuje….“

 

Využil som teda kontaktný formulár a odoslal som moju požiadavku pod krycím menom Romana. E-mail som uviedol správny aby mi prípadná odpoveď mala kde prísť. Výsledok ? Po 5 dňoch zatiaľ žiadna odpoveď. V dobe písania tohto článku teda ešte odpoveď žiadna neprišla, čo však nevylučuje možnosť že sa tak stane.

forskolin podvod 01

 

Podozrivé weby propagujúce Forskolin

http://forskolin.sk/

http://forskolinpredaj.sk/

http://forskolintabletky.sk/

 

Ďalšou veľmi vtipnou web stránkou propagujúcou Forskolin je www.forskolinpredaj.sk/

Táto web stránka sa tvári ako nejaký internetový magazín s množstvom tém. Položky v menu sú Fitness,Láska a Sex, Jedenie,Vyzerajte lepšie, Chudnutie, Zdravie, Joga, Krása & Štýl. Tiež som takmer naletel. Žiadna z týchto položiek menu však neexistuje. Nedá sa na ňu kliknúť!!! Vyskúšajte si to. V pravom hornom rohu je tlačítko Facebook a text „Počet osôb ktoré to majú radi 828 296“. Trošku čudne sformulované asi je reč o sexe. Ak kliknete na tento odkaz čakali by ste fans stránku na Facebooku. Nie nie, ste presmerovaný na stránku s objednávkovým formulárom.

 

forskoline podvod

 

Ak sa trochu začítate do stránok opäť vám neunikne pračudná slovenčina. Ja tiež síce často robím chyby lebo píšem rýchlo a z hlavy a málo po sebe čítam, ale texty na tých stránkach sú už ozaj extrém.

 

Niekoľko citátov zo stránky

„Podľa Dr Oz Forskolin pôsobí on na viac než jeden spôsob“

 

„A keď v krvnom obehu sa nehromadí cukor, tak sa neukladá tiež tuk, pretože to cukor mení sa na tuk.“

 

„Súčinnosti oboch týchto akcií dovoľujú na súčasne spaľovanie a blokovanie ukladania sa tukov prírodnou a bezpečnou metodou.”

 

„Redakcia Health Journal bola skeptický k tomu nastavená Forskolin“

 

Tak to sú perly z tohto internetového akože magazínu ktorý vlastne ani neexistuje. Klincom celého programu je 683 komentárov ktoré vyzerajú ako klasické komentáre ktoré píšete pod článkom skrz prihlásenie cez Facebook. V týchto komentároch je štandardom, že ak kliknete na meno niekoho kto pridal komentár, tak sa vám zobrazí jeho profil na Facebooku.

 

Tiež je štandardom, že ak kliknete na tlačítko „páči sa mi to“ tak sa pridá váš hlas k danému príspevku (ak ste na FB aktuálne prihlásený). Čuduj sa svete táto diskusia je asi začarovaná. Lebo nech kliknem kdekoľvek vždy ma to presmeruje na stránku s formulárom na objednanie toho fantastického prípravku. Všetky komentáre sú samozrejme pozitívne. Ja už len ľutujem tých ľudí ktorím zneužili fotku na tento úbohý exces.

 

Pre nezainteresovaného človeka to však môže vyzerať celkom dôveryhodne. Sám viem, že starší ľudia ktorí sa menej rozumejú internetu môžu na tento nechutný trik skutočne naletieť. Prečítajú si komentáre, vidia „reálne“ fotky ľudí zo sociálnej siete a povedia si tak to skúsim. Ach jaj.

 

Tabletky na chudnutie - TABUĽKA POROVNANIE

 

Záver

Mojím záverom teda môžem povedať, že tento produkt neodporúčam v žiadnom prípade kupovať. V mnohom to dokazujú aj komentáre v diskusných fórach kde diskutujú skutoční ľudia napríklad www.zdravie.sk. Forskolin putuje do večných lovíšť(tam kam patrí).

Naše hodnotenie

skúsenosti chudnutie

 

Forskolin
4.7 (93.91%) 46 votes


Pridaj komentár

12 myšlienky “Forskolin

 • Mária

  Konečne tu už niekto napísal pravdu o tabletkách na chudnutie.Ja som si tiež všimla tie prihlasovania každu sekundu koľko ľud´objednáva tieto prípravky.Nejedná sa len o Foskolin,ale aj každú inú tabletku na chudnutie.Keď si objednáte,tak zistíte,že sú to prípravky z POLSKA.

  • ADMIN Autor príspevku

   Dobrý deň, ďakujeme za reakciu. Snažíme sa prinášať všetky informácie ktoré nájdeme. Vieme, že o tému tabletiek na chudnutie je veľký záujem a preto u nás nájdete všetky známe aj menej známe druhy takýchto výrobkov.

  • ADMIN Autor príspevku

   Pozdravujem Eleonóra. Áno máte pravdu. Podvodníci sa skutočne dostavájaú k ľuďom cez Centrum, Azet a rôzne magazíny. Je to jednoducho reklama. Kedy si zaplatia za PR článok ktoré im tieto médiá zverejnia. Vidím tu niekoľko problémov no ako najhlavnejší ten, že tieto články sú písané veľmi realisticky, často krát akoby z pohľadu užívateľa výrobku. V článku sa často nachádza nenápadný link na ktorý vám padnú oči a veľa ľudí klikne a často nakúpi bez tohto aby ďalej overovali a hľadali na internete informácie o výrobku či predajcovi. (veď bolo to v známom magazíne tak to musí byť pravda)

   Už pracujem na článku ktorý sa práve touto tématikou bude zaoberať, takže sledujte web a všetko sa dozviete.

 • Jozef

  Ja som tiež naletel,neschudol som vôbec nič. Tak som im obal vratil na adresu,ktorú mi poslali.Tito podvodnici majú sidlo vo Varšave v Poľsku. Naprie tomu,ze garantujú vratenie celej sumy,poslali mi na ucet o 10 eur menej že je to za poštovné a balné. Aj to po viacerých urgenciach.Neverte tým krásnym rečiam. A z Forskolinu je zrazu Kankusta Duo.

 • V

  Jaj zase nejaki premudreli ludia co v zivote nemali s fitness nic spolocne cakaju zazraky po jednej tablete co ? Forskolin na 100 percent funguje kedze ho beriem dlhsie a vidim skvele vysledky… Ale tak zijeme v dobe v akej zijeme… Forskolin pomaha iba ked sa clovek stravuje zdravo a nie ked zerie vsetko a potom caka zazraky