Zoštíhľovacia diéta – rýchle chudnutie


Katarína Skybová – Zoštíhľovacia diéta – rýchle chudnutie

 

Katarína Skybová - Zoštíhľovacia diéta - rýchle chudnutie1Na knižnom trhu nájdete o chudnutí neskutočné množstvo materiálu. My sme radi, že vám dnes môžeme predstaviť jednu veľmi zaujímavú a útlu knižôčku ktorá sa venuje zoštíhľovacej diéte. Je to knižný bestseller od autorky Kataríny Skybovej. Knižka Zoštíhľovacia diéta – rýchle chudnutie má síce len 96 strán v malom formáte 10×17 cm avšak poskytuje vám hneď 3 diéty. Troj, päť a sedem dňovú diétu.

 

Bez zbytočných rečí vám autorka Katarína Skybová dáva do rúk hotový jedálniček s presným výpočtom prijatých kalórií. Takže raňajky, desiata, obed, olovrant a večera. To všetko pekne prehľadne spracované a spolu s receptami na prípravu. Recepty sú jednoduché zo surovín ľahko a bežne dostupných.

 

Jedálniček zoštíhľovacej diéty od Kataríny Skybovej poskytuje v pri 3 dňovej rýchlej diéte jedálniček s maximálnym denným príjmom 2900 kJ. Pri 5 dňovej zoštíhľovacej diéte je to maximálne 3000 a pri 7 dňovej je to maximálne 3500 kJ. Zoštíhľovacia diéta je nízkoenergetická, so zastúpením všetkých potrebných živín.

 

Jedálničky sú veľmi prestro zostavené. Okrem jedálničkov je v knižke od Kataríny Skybovej aj niekoľko krátkych článočkov ktoré sa zaoberajú témami zdravého stravovania. Katarína Skybová vo svojej knihe Zoštíhľovacia diéta – rýchle chudnutie dostala na veľmi malý priestor množstvo hlavne praktických informácií. A čo je asi najdôležitejšie, dostala do knihy praktický návod ktorého sa môžete deň za dňom držať. Autorka ide priamo na vec. Už sme si zvykli na 300 stranové knihy ktoré vás zavalia kopou zbytočných informácií. Katarína Skybová myslím touto knihou splní očakávania všetkých, ktorí hľadajú prehľadný rýchly návod ako schudnúť.

 

Katarína Skybová - Zoštíhľovacia diéta - Eshop

 

Veľké plus dávam hlavne praktickosti tejto knihy, a tiež grafickej časti. Čo strana to obrázok, čo strana to ukážka hotových jedál a pod.

 

Táto kniha je určená pre tých, ktorí chcú rýchlo napraviť stravovacie chyby po „období hojnosti“, keď ste jedli viac, ako bolo vhodné. Ale aj vtedy, keď sa chcete rýchlo dostať do formy, napríklad po zime, pred dovolenkou alebo keď cítite, že šaty vám začínajú byť priúzke. To je primárny ciel tejto knihy. Ak si však osvojíte niektoré jej recepty, môžete ich pokojne začleniť do svojho klasického jedálnička. Osvojiť si môžete tiež niektoré cviky, ktoré sa nachádzajú v závere knihy a pomôžu vám zlepšiť výsledky zoštíhľovacej diéty.

V neposlednom rade ešte musím spomenúť cenu tejto knižky. Táto knižka stojí približne len 5 eur.

 

Galéria knihy

 

Zoštíhľovacia diéta – rýchle chudnutie
3.6 (72.5%) 8 votes

Pridaj komentár