Chilliburner 2


Chilliburner

Jeden z veľmi zaujímavých spôsobov ako zhodiť kilá je chudnutie pomocou termogenických potravín. Konzumáciou takýchto potravín dochádza k vyvolaniu telesnej teploty ktorá sa podieľa na vytvorení zápornej energetickej bilancie. Práve na tomto fakte je postavený výrobok Chilliburner, ktorý bol navrhnutý tak, aby dodal telu potrebné množstvo kapsaicínu ktorý účinne spaľuje nahromadené tuky v tele.

 

Čo je kapsaicín

Kapsaicín je látka s chemickým názvom 8-methyl-N-vanillyl-6-nonenamid. Rastliny tvoria túto látku prirodzene ako obranu pred skonzumovaním zverou. Kapsaicín je v hľadáčiku vedcov už niekoľko rokov. Dôvodom však nieje len vplyv na chudnutie. Kapsaicín totižto dokáže pomôcť telu s vyplavovaním endorfínu, má anestetické účinky, zmierňuje príznaky psoriázy, znižuje hladinu cholesterolu, podporuje krvný obeh a pod.

 

chilliburner kapsaicín

 

Kapsaicín a Chilliburner

Prípravok na chudnutie Chilliburner má teda základ v kapsaicíne. Okrem neho obsahuje ešte extrakt z čakanky a zeleného čaju.

 

Čo sľubuje Chilliburner

  • pomáha udržiavať zdravú črevnú mikroflóru
  • podporuje trávenie a pravidelné vyprázdňovanie
  • pohodlné užívanie len 1 tableta denne
  • možnosť užívať Chilliburner dlhodobo
  • vhodný pre vegetariánov
  • 100% prírodný prípravok

 

Nevýhody

  • nesmú ho užívať pacienti s problémami štítnej žľazy
  • vyskytujú sa žalúdočné či črevné problémy

tabletky chilliburner na chudnutie

 

 

Dávkovanie

Výhodou tohto výrobku je že sa konzumuje len jedna tabletka denne a to 30 minút pred raňajkami. Takže zvyšok dňa už nemusíte myslieť na to, že je potrebné zjesť ďalšiu tabletku. Po 2 týždňoch je možné zvýšiť dennú dávku o 1 tabletu, ktorú si dáte najlepšie 30 minút pred obedom alebo športovaním.

 

Chilliburner - kúp cez internet

 

Ak chcete Chiliburner užívať dlhodobo aj to je možné. Avšak maximálne 3 mesiace, potom musí nasledovať jednomesačná pauza v užívaní prípravku. Chiliburner je funguje na prírodnej báze a preto sa nemusíte obávať žiadnych škodlivých látok. Prípravok je vhodný aj pre vegetariánov. Neobsahuje glutén ani laktózu a je 100% prírodný.
Počas chudnutia odporúčame zvýšiť príjem tekutín, najvhodnejšia je čistá voda a tiež zvýšiť pohybovú aktivitu.

 

chilliburner recenzia

 

Rozhodli ste sa pre Chilliburner?

Možno vás teraz sklamem a možno vás poteším :-). Tak ako ostatné výrobky ani Chilliburner nieje zázrak. Môže vám individuálne pomôcť schudnúť ale nečakajte žiadne zázraky. Na diskusných portáloch či už slovenských alebo českých a tiež na Heureka.sk a Heureka.cz kde výrobok hodnotia ľudia ktorí ho zakúpili sa názory rôznia. Od spokojných až po úplne nespokojných ktorí neschudli ani kilo.
S výrobkom Chilliburner to teda také jednoduché nebude. Pokiaľ nezmeníte svoj životný štýl, stravovanie a všetky tie ostatné veci o ktorých viete že ich máte zmeniť, žiadna tabletka vám nepomôže. Pozitívna na tomto výrobku je možno cena. Za cca 20 Eur dostanete 60 tabliet čo máte na 2 mesiace.

 

Váš názor a skúsenosti

Máte skúsenosti s týmto výrobkom? Napíšte nám do komentárov pod článkom a pomôžte nám s hodnotením tohto prípravku. Ďakujeme.

 

 

Naše hodnotenie

3(348x66)

 

 

 

 

Záznam z programu Tipy ptáka Loskutáka z TV Nova.

Chilliburner
4.1 (81.25%) 16 votes


Pridaj komentár

2 myšlienky “Chilliburner