Lietajúca lastovička 1


Lietajúca lastovička

Čajová zmes Lietajúca lastovička slúži na detoxikáciu organizmu, znižovanie tuku v krvi, urýchľovanie prietoku žlče, na prečisťovanie čriev a zrýchlenie peristaltiky. Vhodná aj pre osoby s telesnou nadváhou ako doplnok podporujúci chudnutie.
Lietajúca lastovička je vylepšenou verziou čaju „Letiaca Lastovička“, ktorý je na trhu od roku 2001. Táto bylinná zmes očisťuje hlavne pečeň, žlčník -zlepšuje odtekanie žlče, žalúdok, črevá, ľadviny, kĺby, lymfatický a krvný systém. Zmes zlepšuje trávenie a vstrebávanie, upravuje metabolizmus, normalizuje váhu a odvádza nečistoty z organizmu.

 

lietajúca lastovička účinky

 

Prečo ten podivný názov

Zmes bylín ktoré dnes poznáte pod názvom Lietajúca lastovička údajne používala krásna manželka cisára Čhena z dynastie Chan. Pitím tohto čaju si podľa povesti zachovávala štíhlu postavu a bola vraj ľahká ako letiaca lastovička. Skôr je však pravdepodobné, že pitím tohto čaju stále lietala na záchod a preto vznikol ten názov.

 

Lietajúca lastovička a chudnutie

Podobne ako čaj Senna o ktorom som nedávno písal, aj Lietajúca lastovička sa teší istej obľube u ľudí trpiacich nadváhou. Znížiť hmotnosť samozrejme môže, ale to skôr tým, že pôsobí ako laxatívum teda preháňadlo. Podľa slov výrobcu je Lietajúca lastovička vhodná pri rôznych typoch diét. Pitím samotného čaju však určite neschudete.

lietajúca lastovička recenzie

Užívanie

Jeden sáčok sa zaleje 0,5 až 1 litrom vriacej vody nachá sa 10 minút lúhovať. Pije sa 10 minút po skonzumovaní jedla. Po 20 dňoch kúry je nutné urobiť minimálne 7 až 10 dňovú prestávku v užívaní. Po druhom balení je vhodné urobiť 14 dní prestávku.

 

Počas kúry

Lietajúca lastovička očisťuje organizmus prostredníctvom čriev, pričom vzniká spočiatku redšia stolica. Druhý až tretí deň dochádza k mierne kašovitej stolici, potom pretrváva mäkšia stolica. Zo skúsenosti je známe, že v prvých dňoch pitia čaju môžu vzniknúť ľahšie bolesti a kŕče. V takom prípade môžete pitie čaju prerušiť na dva dni.

 

Dôležité

Tento čaj nieje vhodný pre oslabených, vyčerpaných a hnačkujúcich ľudí. Zmes nie je určená pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ženám sa doporučuje v priebehu menštruačného cyklu užívanie čaju prerušiť. Lieky užívame najmenej 1 hodinu pred pitím čaju! Pitie čaju môže skresľovať laboratórne výsledky, preto je vhodné s laboratórnou kontrolou počkať aspoň 14 dní po ukončení kúry.

 

Zloženie:

čajový list, list lotosu, semená celósie striebornej, listy Arekovej palmy, kôra mandarínu, vlákno Ljufy, kôra tekvice, bylina Demina, listy ruže Vank – sijeva, listy Kassie, kôra citrónu, listy palmy Katechu.

 

Balenie a cena

V jednom balení sa nachádza 22 vrecúšok čaju po 3 gramy zmesi. Jedno balenie stojí cca 6 Eur.

 

Vaše skúsenosti

Ako by to už bolo keby sme sa nepoobzerali po nejakých tých skúsenostiach s čajom Lietajúca lastovička. Nižšie sa nachádza screen z portálu Zdravie.sk. Ak máte aj vy skúsenosti s užívaním tohto čaju, napíšte nám prosím vašu recenziu do komentárov pod článok.

 

lietajúca lastovička skúsenosti

Lietajúca lastovička
3.4 (68.39%) 62 votes


Pridaj komentár

Jedna myšlienka “Lietajúca lastovička