Výživové poradenstvo NaturHouse


Výživové poradenstvo NaturHouse

Prednedávnom sme Vám predstavili výživové poradenstvo Svet-Zdravia ktoré sa teší na Slovensku čoraz väčšej popularite. Dnes to bude podobné poradenstvo ale v trochu inom šate. Reč bude o výživových poradniach NaturHouse. Výživové poradenstvo NaturHouse je metódou osobného poradenstva a následnej dlhodobej spolupráci vyškoleného výživového poradcu s klientom.

 

výživové poradenstvo

zakladateľ NaturHouse

 

Výživové poradenstvo NaturHouse bolo založené v roku 1992 v Španielsku a do dnešného dňa sa pobočky nachádzajú v 40 krajinách sveta a ich rukami prešlo 5,5 milióna klientov. Zakladateľom celého konceptu NaturHouse je FélixRevuelta. Práve tento pán prišiel s prevratnou myšlienkou, ponúknuť ľuďom, ktorí majú problémy s váhou, služby na jednom mieste v špecializovaných centrách.

 

Ako funguje výživové poradenstvo NaturHouse?

Je to jednoduché. Prihlásite sa na bezplatnú konzultáciu s výživový poradcom, dostavíte sa v dohodnutom čase na vami vybranej pobočke NaturHouse a poradca s vami urobí analýzu príčin stravovacích porúch a bioimpedačnej analýzy čo je vyšetrenie na špeciálnej váhe. Táto váha je schopná vďaka neškodným elektrickým impulzom zistiť informácie ktoré budú pre výživového poradcu dôležité pri zostavení postupov chudnutia a výživového plánu.

 

 

Na konzultácií ZDARMA získate:

výživové poradenstvo NH

  • 30 minút s nutričným špecialistom
  • diagnostiku na špeciálnom lekársky certifikovanom prístroji
  • jedálniček na mieru
  • výživové poradenstvo vytvorené na mieru
  • motiváciu na chudnutie

 

Špecialisti v NaturHouse vám odporučia správnu kombináciu potravín podľa vašich individuálnych potrieb. Tieto odporúčania zohľadňujú jednotlivé fyziologické, biochemické či metabolické potreby. Znamená to, že vďaka novému jedálničku získate všetky potrebné živiny, ktoré potrebujete počas dňa bez toho, aby ste priberali na váhe. Vhodnou kombináciou naopak sa bude vaša váha postupne a zdravo posúvať smerom nadol. To všetko bez pocitu hladu.

 

Výživové poradenstvo NaturHouse vás naučí postupne zásady správneho stravovania a pravidelnosti konzumácie zdravých potravín 5 až 6 krát denne. Spolu so správnym pitným režimom sa zníži vaša váha, zlepší sa zdravotný stav a následne si budete schopní aj do budúcna svoju váhu udržať. Ak sa na výživové poradenstvo NaturHouse objednáte, vo vašom záujme bude potrebné aby ste sa prišli následne ukázať k nutričnému špecialistovi každý týždeň. Prvá konzultácia trvá 30 minút, ale tie ďalšie už iba 15 minút.

 

 

Prejsť na stránku NaturHouse

 

Čo ďalej?

Jednotlivé stretnutia nie sú časovo náročné. Prvá návšteva trvá obvykle 30 minút, druhá a každá ďalšia 15 minút. K výživovému špecialistovi by ste mali zavítať každý týždeň. Je to nutné k sledovaniu vášho stavu, postupnej optimalizácií jedálnička ale tiež k motivácií ktorú vám špecialista postupne bude dodávať.
 

Video ktoré vám priblíži ako funguje výživové poradenstvo NaturHouse.


 

V čom je fígeľ že je to ZDARMA?

Ako ste čítali vyššie vstupná konzultácia a jedálniček je zdarma. Otázkou teda je, na čom vlastne výživové poradenstvo NaturHouse zarába? Súčasťou vášho stravovania by mali byť aj produkty z dielne NaturHouse. Výrobky ktoré NaturHouse k vášmu chudnutiu odporúča sú zaregistrované Ministerstvom zdravotníctva. Produkty sú všetky na prírodnej bylinnej báze a mali by pri vašom chudnutí slúžiť ako podpora chudnutia. Nejedná sa o žiadne tabletky na chudnutie! Ku kúpe týchto výrobkov vás však nikto nemôže donútiť. Je to teda na vás.

 

Z vyjadrenia NaturHouse :

NATURHOUSE je pre všetkých a nezaväzuje nikoho žiadnymi zmluvami ani inak.

 

 

Ako príklad pridávam sušienky FIBROKI rolin sú zbavené nepriaznivej sacharózy, ktorá je nahradená ovocným cukrom a okrem toho obsahujú nestráviteľnú vlákninu, ktorá pomáha správnemu tráveniu. V balení je 33 sušienok, ktoré vystačia na 11 porcií.
Tak takéto a podobné výrobky výživové poradenstvo NaturHouse pre svojich klientov pripravilo.

 

výživové poradenstvo sušienky naturhaus

 

Objednať sa na konzulátciu môžete cez tento formulár

 

 

Zoznam pobočiek NaturHouse na Slovensku (a pribúdajú ďalšie)

 
 

Prejsť na stránku NaturHouse

Výživové poradenstvo NaturHouse
4.4 (87.27%) 11 votes

Pridaj komentár