Rýchla Diéta – výživové poradenstvo a jedálniček na mieru


Výživové poradenstvo a jedálniček na mieru

Je množstvo spôsobov ako sa dostať ku svojej vysnívanej postave. Jedným z takýchto spôsobov je aj cesta chudnutia prostredníctvom certifikovaného výživového poradcu ktorý vám dokáže zostaviť jedálniček na mieru prispôsobený vašim potrebám. Navyše nezískate len jedálniček šitý na mieru ale aj kompletné vyšetrenie a zhodnotenie vášho stavu. Každý človek je individuálny a preto ak sa rozhodnete pre výživové poradenstvo je nutné aby ste takéto vyšetrenie absolvovali. Dnes to už samozrejme nieje problém. Poradenské centrá sú v každom väčšom meste a možno ani o nich neviete. Dnes si predstavíme centrá výživového poradenstva Svet Zdravia ktoré sú veľmi populárne a rozšírené tak v Čechách ako na Slovensku.

 

 

Ako to celé funguje?

Objednáte sa na vstupnú kontrolu a následne si s vami výživový poradca dohodne termín stretnutia ktorý vám bude vyhovovať. Následne sa dostavíte v dohodnutom termíne na dohodnutú pobočku ktoré sú po celom Slovensku.

 

Ako prebieha prvé stretnutie?

jedálniček na mieru

jedálniček na mieru s prístrojom Tanita

  • Váš výživový poradca pomocou prístroja Tanita diagnostikuje váš momentálny telesný stav – hodnoty hmotnosti, telesného tuku a svalstva, metabolický vek, náchylnosť k osteoporóze a iné. Prístroj vypočíta, koľko by ste mali skutočne vážiť a koľko schudnúť.

 

  • Na základe Vašich výsledkov z prístroja Tanita a odpovedí zo vstupného dotazníka ktorý vyplníte dokáže špeciálny softvér poskytnúť podklady pre vytvorenie vášho jednálnička na mieru.

 

  • Výživový poradca Vám v hodinovom rozhovore na základe výsledkov poskytne rady a odporúčania k Vášmu konkrétnemu prípadu. S poradcom máte možnosť diskutovať a preberať otázky o ktoré sa zaujímate.

 

  • Získate plán vychádzajúci z komplexnej nutričnej typológie s výpisom vhodných aj nevhodných potravín – v prvom rade Vám to pomôže spaľovať tuky.

 

  • Jedná sa o diskrétne vyšetrenie takže sa ničoho nemusíte báť.

 

 

Vstupná konzultácia- formulár

Ak máte záujem o vstupnú konzultácia, vyšetrenie prístrojom Tanita a jedálniček na mieru, kliknite na tlačítko pod týmto textom a budete presmerovaný na objednávkový formulár.

 

Vyplňte online formulár a prihláste sa na konzultáciu

 

 

Aký je úbytok váhy?

Nech by sa jednalo o akýkoľvek typ chudnutia odpoveď na túto otázku sa nedá nikdy presne zodpovedať. Úbytok váhy záleží vždy od konkrétneho prípadu. Väčšinou sú však úbytky váhy na úrovni 2 – 3 kg mesačne prirodzenou cestou. Zdá sa vám to málo? Na prvý pohľad sa to tak skutočne môže zdať. Možno vás niektoré superdiéty zbavia tuku rýchlejšie, ale berte na vedomie, že každá extrémna diéta je veľkým zásahom do tela a jojo efekt po rýchlych diétach býva takmer pravidlom.

 

S vaším jedálničkom na mieru chudnete pomalšie, ale všetko prebieha prirodzene bez drastických zásahov do organizmu. Navyše sa naučíte pracovať sami zo sebou a s vlastným telom. Výživový poradca vám dokáže poodhaliť chyby vo vašom stravovaní ktoré robíte.

 

 

Prečo práve výživový poradca?

Určite si možno hovoríte, že na internete je mnoho rôznych jedálničkov na chudnutie. To je pravda. Skutočne ich nájdete mnoho. Tak isto ako je mnoho tabletiek na chudnutie či diét. Vy ste však individuálna osobnosť a váš organizmus je tiež výnimočný a individuálny. A preto vo Svete Zdravia vám výživový poradca vytvorí individuálny jedálniček na mieru. Vypracovanie vášho jedálnička na mieru trvá 7 dní a je nutné v ňom zohľadniť všetky vaše výsledky z meraní a konzultácie.

 

 

Záznam z Telerána TV Markíza

Viac informácií získate na stránke www.vyzivovy-poradca.sk

 

Čo môžete stratiť?

Položte si túto otázku. Čo môžete stratiť a čo môžete získať. Za necelých 8 eur získate vyšetrenie prístrojom Tanita čo je presný diagnostický prístroj, získate podrobný jedálniček na mieru a 60 minút strávite s výživovým poradcom. Ak chcete skutočne natrvalo schudnúť je rozhodnutie už iba na vás.

 

Niekoľko známych odborníkov z oblasti chudnutia, zdravej životosprávy ktorí stoja za výživovým poradenstvom Svet Zdravia.

 

MUDr. René Vlasák

MUDr. René Vlasák

Špecializácia : prednosta kliniky Centra preventívnej starostlivosti

Program : autor programu Prevencia 2000

Patrí k externým pracovníkom a pomáha nám presadiť štandardy WHO na poli primárnej prevencie.

 

 

 

MUDr. Alica Miedzinská

MUDr. Alica Miedzinská

Špecializácia : spracovanie biochemických vyšetrení krvi

Prax : od roku 1996

Absolventka 3. Lekárskej fakulty Univerzity Karlovej. Prednáša na 1. Lekárskej fakulte UK a vo Svete zdravia má na starosti spracovanie biochemických vyšetrení krvi. Zúčastňuje sa tiež vývoja nových preventívnych a záchytných zdravotných programov Sveta zdravia.

 

 

 

RNDr. Petr Fořt, Csc.

RNDr. Petr Fořt, Csc.

Špecializácia : Hlavný garant programu Nutričnej typológie

Prax : 20 rokov v oblasti športovej fyziológie

Vyštudoval fyziológiu na UK v Prahe, prax získal postupne v klinickej biochémii, imunochémii a športovej fyziológii a dietológii – poslednému odboru sa venoval takmer 20 rokov. Je autorom desiatok vedeckých prác, zaoberajúcich sa fyziológiou, biochémiou a výživou vo vrcholovom športe.

Súbežne pôsobil ako externý lektor na niekoľkých vysokých školách, ako lektor postgraduálneho vzdelávania poradcov pre výživu a v súkromných kurzoch trénerov fitness a kulturistiky.

 

Viac informácií získate na stránke www.vyzivovy-poradca.sk

 

Pobočky Svet Zdravia

Ak máte ohľadom celého procesu ešte otázky, môžete sa obrátiť na pracovníkov vo vašom okrese či kraji na e-mailové adresy či telefónne čísla. Pracovníci vo Svete Zdravia vám zodpovedajú vaše otázky. V nasledujúcom zozname vidíte kde všade sa nachádzajú pobočky kde pôsobia výživový poradcovia ktorí vás prevedú vstupnou konzultáciou, profesionálnym vyšetrením a vytvoria vám jedálniček na mieru.

 

Bratislavský kraj

Bratislava, Grosslingova 5 0948 578 707 recepcia@svet-zdravia.sk
Bratislava II, Trenčianska 56/A 0908 993 670 ba.ruzinov@svet-zdravia.sk
Bratislava IV, Líščie údolie 57 0907 108 597 karlova.ves@svet-zdravia.sk
Bratislava V, Fedinova 9 0907 108 597 petrzalka@svet-zdravia.sk
Malacky, Mierové námestie 11 0904 534 334 malacky@svet-zdravia.sk

Trenčiansky kraj

Trenčín, Mierové nám. 35 0905 888 786 recepciatn@svet-zdravia.sk

Trnavský kraj

Trnava, Pekárska 31 0911 468 728 tt.recepcia@svet-zdravia.sk

Nitriansky kraj

Nitra, Štefánikova 84 0908 959 881 nitra@svet-zdravia.sk
Nové Zámky, Michalská bašta 16/A 0948 789 799 nz.recepcia@svet-zdravia.sk

Banskobystrický kraj

Banská Bystrica, Námestie SNP 16 0948 079 001 bb.recepcia@svet-zdravia.sk
Lučenec, Pivničný rad 12 0907 432 551 lc.recepcia@svet-zdravia.sk

Žilinský kraj

Liptovský Mikuláš, Garbiarska 905 0905 841 496 lm.recepcia@svet-zdravia.sk
Žilina, Mariánske námestie 53/26 0905 504 111 zilina@svet-zdravia.sk

Prešovský kraj

Prešov, Levočská 14 0908 921 033 po.recepcia@svet-zdravia.sk

Košický kraj

Košice, OD Dargov 0905 888 789 ke.recepcia@svet-zdravia.sk
Rýchla Diéta – výživové poradenstvo a jedálniček na mieru
4.1 (82.67%) 15 votes

Pridaj komentár