Lipoxal a Lipoxal Extreme II 1


Lipoxal – Lipoxal Extreme

Dnes sa opäť pozrieme na ďalšie tabletky na chudnutie ktoré sa skrz veľkú reklamu prevalili naším trhom. Reč bude o tabletkách Lipoxal či o ich upgradovanej verzii Lipoxal extreme II.

 

Čo je Lipoxal?

Lipoxal alebo Lipoxal extreme II je výživový doplnok určení na podporu chudnutia. Lipoxal sľubuje spaľovanie tukov so zeleným čajom a guaranou.

  • výťažky zo zeleného čaju, guarany a čili (kapsaicín) stimulujú metabolizmus tukov a poskytujú tak očakávanú intenzitu a spaľovanie tukov
  • výťažok z čili s kapsaicínom zvyšuje termogenézu (tvorbu tepla) v organizme, a tým zvyšuje výdaj energie
  • zelený čaj, guarana, extrakt z listov olivovníka a kórejský ženšen majú antioxidačné účinky, takže chránia bunky pred oxidačným poškodením.

 

My už ale vieme že z čaju či guarany neschudnete a tak si pozrime teda celý zoznam látok ktoré Lipoxal obsahuje.

lipoxal extreme II

lipoxal extreme II

 

Zloženie Lipoxal Exktreme II

Denná dávka obsahuje hmot./4 tbl.
Lipotherm komplex
Zelený čaj extrakt (45 % EGCG) 650,0 mg
Guarana extrakt (22 % kofeinu) 120,0 mg
Kakao extrakt (98 % theobrominu) 50,0 mg
Panax ginseng extrakt (10 % ginsenosidů) 50,0 mg
Kórejský ženšen červený 40,0 mg
Metabolplex
Zázvor extrakt (5 % gingerolů) 150,0 mg
L-karnitin tartrát/L-karnitín tartrát 50,0 mg
Olivový extrakt (20 % oleuropeinu) 50,0 mg
ExtendHot
Synefrín 10,0 mg

 

Viac k zloženiu výrobku

Tak a poďme si niečo povedať o tomto zložení. Zelený čaj, guaranu, kakao a kórejský ženšen netreba predstavovať. Panax ginseng je tiež ženšen. Zázvor poznáte, olivy tiež. Z týchto látok neschudnete. Sú kombinované tak aby podporovali metabolizmus čím môžu podporiť aj chudnutie. Ak čítate pozorne naše články s pojmom L-karnitin tartrát ste sa už stretli. Je to látka ktorá má vplyv na chudnutie tým, že zlepšuje metabolizmus tukov, dodáva energiu a podporuje psychický výkon.

 

Športovci si kupujú doplnky s obsahom L-karnitínu tartrátu na podporu športového výkonu oddialenie pocitov únavy a odbúranie stresového napätia. L-karnitín tartrát je však možné kúpiť aj samostatne v ktoromkoľvek fitness obchode kde za 5 eur dostanete približne 100 gramov. Je to klasický spaľovač tukov pre športovcov.

 

Ďalšou látkou ktorú nebudete zrejme poznať je Synefrín. Synefrín je látka ktorá zvyšuje bazálny metabolizmus a pri vhodnej pohybovej aktivite uvoľňuje rýchlejšie energiu z tuku. Keďže zvyšuje metabolizmus a energetický výdaj tela môže Synefrín spôsobovať u niektorých užívateľov vedľajšie príznaky ako búšenie srdca či nárast krvného tlaku. Aj preto ak máte problémy s krvným tlakom či srdcom neodporúčam vám Synefrín používať nech sa už nachádza v akomkoľvek výživovom doplnku či tabletkách.

 

Ďalšou nevýhodou Synefrínu je, že jeho účinok na organizmus postupom času slabne. Užívať ho môžete teda aj dlhodobo ale telo si naň dokáže zvyknúť čím jeho účinok postupne eliminuje. Ako vidíte tak pri Synefríne je denná dávka stanovená na 10,0 mg. Je to maximálne denné množstvo ktoré môžete prijať. Tento údaj je stanovený dokonca legislatívne. Synefrín je teda skutočne tou látkou ktorá vám v Lipoxale môže pomôcť schudnúť. V kombinácií ostatných zložiek vyzerá Lipoxal ako celkom účinný nástroj na chudnutie. Ale bez vašej aktívnej účasti to opäť nepôjde.

 

Synefrín či L-karnitin tartrát fungujú najlepšie s dodržiavaním racionálnej výživy a energetickým výdajom. Takže ak vaše myšlienky vedú len k tomu že budete jesť Lipoxal a nezmeníte životný štýl opäť len vyhodíte peniaze a znásobí sa vaše sklamanie.

Synefrín sa dá kúpiť aj samostatne ako kapsuly podobne ako L-karnitin tartrát. Jedná sa o klasické spaľovače tukov ktoré používajú športovci.

 

 

Dávkovanie Lipoxalu

Lipoxal sa užíva v dávke maximálne 2x 2 tablety denne. Lipoxal sa užíva po jedle alebo počas. Tablety treba zapiť dostatočným množstvom vody. Lipoxal neužívajte pred spaním. Tak isto by ste nemali Lipoxal užívať na prázdny žalúdok. Neprekračujte maximálnu dennú dávku. Lipoxal nieje vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.

 

Lipoxal skúsenosti

Z diskusií sme sa dozvedeli že niektorí užívatelia Lipoxalu trpia na bolesti žalúdka, kŕče. Nový Lipoxal Extreme II by už mal byť upravený do formy ktorá je šetrnejšia k žalúdku. Tiež sme sa stretli s tým, že Lipoxal spôsobuje bolesti hlavy.

 

Reklama na lipoxal

 

Lipoxal cena

Cena za Lipoxal sa pohybuje niekde na úrovni 35 eur za 180 tabliet. Menšie balenie obsahujúce 60 tabliet stojí niečo menej ako 20 eur. Pri odporúčanom dávkovaní 4 tablety denne vám menšie balenie vydrží asi dva týždne a to väčšie 45 dní.

 

Lipoxal - Online predaj

 

Záver

Na záver teda môžem dodať, že Lipoxal obsahuje látky ktoré pôsobia na chudnutie. Tiež obsahuje podporné látky ktoré pôsobia na chudnutie. Za nevýhodu pri Lipoxale považujem trochu cenu. Je to hlavne z dôvodu že látky ako L-karnitin tartrát či Synefrín dokážem kúpiť za omnoho nižšiu cenu než samotný Lipoxal. Vaše skúsenosti a recenzie nám môžete písať dolu do článku do komentárov.

 

Naše hodnotenie

skúsenosti chudnutie

 

Lipoxal a Lipoxal Extreme II
3.5 (70.48%) 42 votes


Pridaj komentár

Jedna myšlienka “Lipoxal a Lipoxal Extreme II