Maliny Slim Komplex


Maliny Slim Komplex

Maliny Slim komplex prichádza na pomoc tým, ktorí sa snažia zbaviť nadbytočných kilogramov. Výživový doplnok obsahuje kombináciu aktívnych látok, ktoré významným spôsobom napomáhajú urýchleniu metabolizmu tukov v tele, čím značne prispievajú k regulácii hmotnosti. Priaznivo ovplyvňuje zníženie a kontrolu chuti do jedla.

 

Kombinácia účinných aktívnych látok zároveň podporuje zdravé trávenie a stimuluje pravidelné vyprázdňovanie. Aktívne látky obsiahnuté v Maliny Slim komplexe navyše vykazujú silné antioxidačné vlastnosti, čím podporujú ochranu buniek pred oxidačným poškodením.

 

maliny slim komplex - malinový ketón

V hlavnej úlohe malinový ketón

Hlavnou zložkou produktu Maliny Slim komplexu je malinový ketón, prírodná látka zodpovedná za arómu malín. Je známy ako účinná metabolická látka, ktorá napomáha činnosti metabolizmu pri potláčaní hladu. V početných štúdiách a experimentoch bolo preukázané, že malinový ketón pomáha brániť rastu tukových tkanív a podieľa sa na zvyšovaní rýchlosti metabolizmu v organizme.

 

Produkt Maliny Slim komplex je kombináciou hlavnej zložky – malinového ketónu a ďalších zložiek, ktoré sa používajú pri chudnutí ako je africké mango – osvedčený, plody palmy acai , ktoré sú nabité antioxidantmi, extrakt zo zeleného čaju, ktorý pomáha znižovať krvný tlak a cholesterol, morské riasy Kelp, ktoré napomáhajú pri znižovaní vstrebávania tukov. Naviac, Maliny SLIM komplex obsahuje zložky, ako sú resveratrol, jablčný ocot, grapefruit či dehydrovaný kofeín.

 

Maliny SLIM komplex zlepšuje podporu pri chudnutí a pomáha potláčať rast tukového tkaniva.

 

Predaj výrobku Maliny Slim Komplex je ukončený !!!

 

K tomu, aby bolo vidieť optimálne účinky počas užívania výživového doplnku Maliny Slim komplex odporúča väčšina odborníkov a profesionálov robiť ľahké a pravidelné fyzické cvičenie alebo prechádzky. Zmena kompletného jedálnička nie je nutná, ale aj malé zmeny môžu znamenať obrovský rozdiel pre tých, ktorí berú výživový doplnok pravidelne. Kvalifikovaní odborníci potvrdili, že Maliny Slim komplex je jedným z najrýchlejších spôsobov ako schudnúť a mnohí spokojní zákazníci si všimli viditeľné rozdiely už v priebehu prvých dvoch týždňov pravidelného užívania.

 

maliny slim komplex výživový doplnok

Výhody

  • 100% prírodný produkt
  • Podporuje zlepšenie metabolizmu tukov
  • Prispieva k potláčaniu chuti do jedla
  • Stimuluje pravidelné vyprázdňovanie
  • Priaznivá cena

 

Nevýhody

  • Pomôžte nám odhaliť

Ako užívať Maliny Slim

Užíva sa 1 kapsula 3x denne pred jedlom. Pri pravidelnom a dlhodobom užívaní sa zvyšuje účinok výživového doplnku. Maximálna denná dávka je 3 kapsuly. Prvé výsledky a viditeľné rozdiely by ste mali zbadať už v priebehu prvých dvoch týždňov pravidelného užívania.

 

Kontakt s výrobcom

V rámci našich testov vždy kontaktujeme aj samotného výrobcu resp. originálneho predajcu v našej krajine. Na stránke http://www.malinyslim.sk/kontakt/ je zverejnený e-mail na ktorý sa môžete v prípade otázok obrátiť. Položili sme teda cez email jednoduchú otázku :

 

“Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať na vedľajšie účinky či nejaké má Maliny Slim, a či sa nesmie užívať pri nejakých ochoreniach napríklad cukrovke a pod. Chcem sa vyhnúť tomu aby som nekúpila liek ktorý nebudem môcť použiť.”

 

Dobry den,
dakujeme za Vas dotaz.

 

Nase vyzivove doplnky su cisto na prirodnej baze a v ziadnom pripade by nemali skodit. Avsak pokial si niekto nie je isty, v takom pripade odporucame prestudovat si na nasej stranke www.malinyslim.sk kompletne zlozenie produktu, na zaklade ktoreho mozte vylucit uzivanie, nakolko moze obsahovat niektore prvky, ktore su pre cloveka s nejakym ochorenim skodlive.
Vopred dakujem za pochopenie.

 

Prajem pekny den a prijemny vikend.
S pozdravom

 

Toľko teda odpoveď, ktorá nás moc neuspokojila pretože nás odkazuje na samoštúdium. Dôležité však je, že firma skutočne funguje, na druhej strane je niekto na koho sa môžete obrátiť. Na stránke sú uvedené kompletné informácie. Teda e-mail, telefón, fax, IČO. Navyše je možnosť pre výrobok Maliny Slim Komplex prísť osobne do Vrútok kde firma sídli.

 

To čo nás milo prekvapilo je niekoľko faktov. Na stránke Maliny Slim je kompletne naskenovaný dokument o povolení ktoré vydal Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Dokument si môžete pozrieť tu.

Okrem iného má spoločnosť Imperial Vitamins ktorá vyrába Maliny Slim Komplex aj GMP certifikát. Tento certifikát je tiež vo formáte PDF zverejnený na web stránke výrobcu.

 

Aká je cena Maliny Slim?

Jedna krabička Maliny Slim obsahuje 90 kapsúl a cena sa pohybuje u výrobcu na úrovni približne 16 eur za jedno balenie. Pri odporúčanom dávkovaní vám teda jedno balenie vydrží celý mesiac. Na úvod vám odporúčame dva balenia. Je to zlatá stredná cesta. Ak by ste však chceli, je možné si objednať aj akciové balenie 180 kapsúl + 90 kapsúl ZDARMA za 29 Eur. Toto akciové balenie vám vydrží celé 3 mesiace.

 

Maliny Slim komplex je schválený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

 

Vaše skúsenosti

Vaše skúsenosti s týmto výrobkom Maliny Slim Komplex môžete písať do komentárov dolu pod článkom. Za všetky vaše recenzie či už pozitívne alebo negatívne vám vopred ďakujeme.

 

 

Naše hodnotenie

4(348x66)

 

 

Maliny Slim Komplex
4.1 (81.86%) 43 votes

Pridaj komentár