5 dňová Express diéta 1


5 dňová Express diéta

Na našej stránke o chudnutí Vám chceme predstaviť produkt 5 dňová Express diéta. Za jej veľkú výhodu považujeme komplexný stravovací režim pri ktorom už nemusíte nič riešiť. Jete len jedlá z kufríka ktoré vám vydržia 5 dní. Obsahujú presne stanovené množstvá živín ktoré počas dňa potrebujete a navyše to všetko v zdravom štýle. Tu je recenzia výrobku 5 dňová Express diéta, ktorá vám pomôže rozhodnúť sa.

 

5 dňová Express diéta je top Fínskym produktom v oblasti chudnutia a zdravej výživy. Na Slovensku si tento typ diéty získal mnoho priaznivcov tak u žien, ako aj u mužov ktorí hľadajú spôsob ako schudnúť. Táto účinná diéta totižto neponúka žiadne tabletky na chudnutie ale plnohodnotnú stravu na 5 dní. Jedná sa o úplnú náhradu stravy – počas 5 dní konzumujete 4-krát denne len jedlo ktoré si pripravíte z kufríka. To je vynikajúce, pretože mnoho ľudí sa bojí používať tabletky na chudnutie, ako vhodné riešenie pre takýchto ľudí je určite 5 dňová Express diéta.

5 dňová express diéta

Ako funguje 5 dňová Express diéta ?

Váš denný stravovací režim s touto diétou je prispôsobený tak, aby ste neprekročili príjem max. 850 kcal za deň. Vďaka jedlám ktoré obsahuje 5 dňová Express diéta získate prísun všetkých potrebných látok. Zvyšok, ktorý váš organizmus potrebuje na získanie energie musí spáliť z vašich tukových zásob. Tento proces spaľovania tukov ktorý 5 dňová Express diéta využíva sa volá ketóza.

 

V ketóze je teda skryté celé tajomstvo tejto diéty. Nepotrebujete teda počítať žiadne kalórie, všetko je pripravené na použitie. Celá príprava jedál je veľmi jednoduchá a nezaberie veľa času. Jedlá sú instatné a sú hotové do 10 minút. Chuťovo jedlá ktoré ponúka 5 dňová Express diéta nie sú bohviečo. Povedať pravdu tak zrovna sviečková na smotane to nieje, no dá sa to zjesť a zvyknúť si na to. Nie každému možno bude chutiť no myslím, že chuť je tá najmenšia obeta ktorú si vaše chudnutie vyžaduje.

 

5 dňová Express diéta patrí k Top produktom na chudnutie ktoré odporúčame na našej stránke. Hovoria za ňu skúsenosti a recenzie samotných ľudí, ktorí ju vyskúšali. Pozrime sa teda na hlavné výhody ale aj nevýhody, ktoré diéta ponúka :

 

 

Výhody:

jahodovykoktail - 5 dňová express diéta

 

 • Dlhodobé užívanie
 • Bez pocitu hladu
 • Bez jo-jo efektu
 • Rýchla príprava jedál – instantná
 • Úplná náhrada stravy
 • Balenie obsahuje aj sladký jahodový a čokoládový koktail

 

Nevýhody:

 • Nevhodná pre celiatikov
 • Nutnosť zvýšiť príjem vody počas diéty

 

5 dňová Express diéta - kúpiť online

 

Ako vyzerá deň s Express diétou? :

 • Raňajky – sladké ovsené kaše s kúskami ovocia vás príjemne naštartujú do nového dňa Varianty: jablkovo-škoricová, vanilkovo-malinová
 • Obed a večera – husté a sýte polievky ochutené bez glutamanu sodného a bez lepku. Varianty: špargľový krém, syrový krém, šampiónová polievka, paradajková polievka
 • Sladké – keď vás chytí počas dňa chuť na sladkosť, kedykoľvek si dajte chutný koktail. Varianty: jahodový smoothie, čokoládový koktail s malinami

 

 

5 dňová express diéta komplet

Obsah balenia (20 jedál)

 • paradajková polievka 2 ks,
 • syrová polievka 3 ks,
 • šampiňónová polievka 3 ks,
 • špargľový prívarok 2 ks,
 • jablkovo-škoricová kaša 3 ks,
 • vanilkovo-malinová kaša 2 ks,
 • čokoládovo-malinový koktejl 3 ks,
 • jahodový smoothie 2 ks

 

 

Náš tip
Pred použitím diéty vám navrhujeme aby ste si zmerali a zaznamenali obvody pásu, bokov a stehien. Po ukončení 5 dňovej Express diéty si výsledky opäť zaznamenajte a vyhodnoťte. Presvedčíte sa o účinnosti tejto diéty.

 

 

5 dňová Express diéta a čo ďalej?

A čo ďalej? Správna otázka. Zamyslite sa, určite nebudete do konca života jesť jedlá z kufríka. 5 dňová Express diéta je fajn na chudnutie. O tom, že funguje niet pochýb. Ak chcete schudnúť určite je to dobrá voľba, no po ukončení diéty musíte nastúpiť na zdravý stravovací režim a ideálne je pridať aj cvičenie.

 

Samotná 5 dňová Express diéta vám je schopná pomôcť po určitý bod a ďalej to už budete musieť zvládnuť bez nej. S touto diétou schudnete dosť rýchlo, čo je dobré ak sa potrebujete vmestiť do plesových šiat, či plaviek. Udržanie postavy si vyžaduje vaše ďalšie kroky.

 

5 dňová Express diéta - kúpiť online

 

Aká je cena ?

5 dňová Express diéta – jej cena sa pohybuje od 49 do 59 Eur za kufrík plný jedál. Je to veľa? Na prvý pohľad sa to tak môže zdať, no treba si uvedomiť že kufrík obsahuje vašu celotýždňovú stravu a keď si to spočítate tak jedno jedlo vás nestojí nikdy viac ako 3 eurá. Takže cena jedného jedla z kufríka stojí menej ako je najnižšia hodnota stravného lístku u nás. Nezabúdajte, že jete len to čo je v kufríku, a ak vás prepadne chuť na sladké čo sa určite stane, použite pribalené smoothie nápoje.

 

 

Náš tip

Ak sa pre rozhodnete pre 5 dňovú Express diétu a podľa našich odporúčaní si zaznamenáte obvod pásu, bokov a stehien dajte nám prosím vedieť ako úspešne ste schudli. Za všetky vaše recenzie a skúsenosti vám vopred ďakujeme.

 

 

Vaše skúsenosti

Vaše recenzie a skúsenosti s výrobkom 5 dňová Express diéta môžete písať do komentárov dolu pod článkom, alebo nám ich môžete poslať na našu e-mailovú adresu.

 

 

Naše hodnotenie

4(348x66)

 

 

Pozrite si video z TV programu “Receptář prima nápadů

 

5 dňová Express diéta
4.2 (83%) 20 votes


Pridaj komentár

Jedna myšlienka “5 dňová Express diéta