Jedálniček na mieru zadarmo ? Ale áno ! 2


Jedálniček na mieru zadarmo ? Ale áno !

 

Iste ste čítali našu recenziu na výživové poradenstvo Svet Zdravia ktoré ponúka svoje profesionálne služby formou výživových poradcov v mnohých centrách na celom Slovensku. Pravdou je, že sa to jedálničkami rôznych typov na internete len tak hemží. Nieje však jedálniček ako jedálniček. Najlepším jedálničkom je, ak sa vypracuje pre konkrétneho človeka na mieru. Každý sme rozdielny a tak individuálne potreby každého z nás by mali byť v takomto prípade zohľadnené.

 

jedálniček na mieru zadarmo 70% je strava

 

Fitlist ponúka jedálniček na mieru a to všetko zadarmo.

Niekedy na jar tohto roku sa na Česko- Slovenskom internete objavil zaujímavý projekt “Fitlist” ktorý vám dokáže akosi automaticky vygenerovať váš jedánliček na mieru a to všetko zadarmo. Jedálniček si v relatívne krátkej dobe dalo vytvoriť už takmer 50 000 ľudí. A to všetko bez skrytých platieb. Jednoducho zadarmo.

jedálniček na mieru zadarmo od fitlist

Ako to celé funguje?

V podstate je to jednoduché, všetko prebieha online. Na stránke Fitlist.sk zadáte základné informácie o sebe. V prvom rade je tu zmena akú chcete dosiahnuť. Schudnúť, udržať si váhu alebo pribrať. Ďalšími dôležitými informáciami je pohlavie, vek, výška, hmotnosť. Pokračujete výberom zamestnania. Teda pre správne výpočty je dôležité vedieť či sa v práci hýbete, alebo máte sedavé zamestnanie. Prekvapením pre mňa osobne bolo, že jedálniček zohľadňuje aj alergény. To je skvelé, ušetrí vám to trochu trápenia ak trpíte nejakou alergiou.

 

jedálniček na mieru zadarmo ako funguje

 

Po všetkých údajoch zadáte už iba svoj e-mail a heslo. Potvrdenie o tom, že váš jedálniček je hotový, vám príde na email. Môže sa stať, že mail dorazí aj do spamu a tak si skontrolujte aj spam. Následne sa už stačí len prihlásiť na stránke Fitlistu pomocou hesla ktoré ste zadali pri registrácií a jedálniček je váš.

 

Ako vyzerá jedálniček na mieru zadarmo?

jedálniček na mieru zadarmo fitlist výpočet kalóriíÚprimne? Som milo prekvapený, hlavne grafikou a funkčnosťou celého webu. V pravom hornom rohu máte vypočítaný “Odporúčaný denný príjem“. Ja som v testovacej registrácií zadal že chcem schudnúť 10 kg a môj denný príjem bol vypočítaný na 1366 kCal. Doba chudnutia mi bola stanovená na 10-20 týždňov.

 

jedálniček na mieru zadarmo ukážka

 

Počas dňa máte 5 jedál, a každé z nich má vyrátaný presný energetický príjem. Ak by vám niektoré z jedál nevyhovovalo, môžete ho jednoducho vymeniť kliknutím na “zmeniť jedlo“. V jedálničku sú aj presné gramáže, niekde obrázky a recepty.

 

Jedálniček na mieru zadarmo od FitListu

 

Verzia pre mobil

Zaujímavosťou a dnes už takmer aj samozrejmosťou je verzia pre mobil. Aplikáciu som inštaloval na Android 4.4.2. Po nainštalovaní zadáte e-mail a heslo ktoré ste si zvolili pri registrácií a máte aplikáciu všade so sebou. Spravil som pre vás aj niekoľko screenshotov z aplikácie. Fitlist na mobile pracuje celkom svižne.

 

jedálniček na mieru zadarmo fitlist screen z mobilu1 jedálniček na mieru zadarmo fitlist screen z mobilu2

 

Môžem tomu niečo vytknúť?

Nemôžem. Teda mohol by som hľadať chyby alebo hovoriť o vylepšeniach ale táto služba je zadarmo. Je to jedálniček na mieru zadarmo ktorý je skutočne zadarmo. Máte teda v ruke niečo čoho sa môžete pri chudnutí držať a nič vás to nestojí a je to už len na vás či sa do toho pustíte a schudnete alebo svoju šancu zahodíte. Je pravdou, že nikto vás nebude kontrolovať či svoj jedálniček dodržiavate. Autori Fitlistu vám dávajú do rúk návod ako schudnúť. Všetko ostatné je už len na vás.

 

Jedálniček na mieru zadarmo ? Ale áno !
3.4 (68.57%) 42 votes


Pridaj komentár

2 myšlienky “Jedálniček na mieru zadarmo ? Ale áno !

  • Monika

    Dobrý deň, chcem schudnúť som 6 mesiacov po pôrode a ešte kojim a nechcem s tým prestať . Tak som chcela info či je pre mňa jedálničiek správny ďakujem za odpoveď.

    • ADMIN Autor príspevku

      Dobrý deň, vo vašom prípade by sme skôr odporučili osobného výživového poradcu vzhľadom k tomu, že treba prihliadať na viacero faktorov pri dojčiacej matke.