Reduce 15mg


Reduce 15mg

 

Hlavnou látkou Reduce 15mg je 15mg sibutramínu. Sibutramín ako už z našich článkov možno viete je látka ktorá bola v celej Európskej Únií zakázaná z dôvodu veľkých zdravotných rizík ktoré pacientom prinášala. V skrate, sibutramín spôsoboval zvýšené riziko kardiovaskulárnych príhod (ako srdcový infarkt alebo mozgová príhoda).

 

Viac o sibutramíne si môžete prečítať v našom článkuSibutramin všeobecne

 

Prečo sa k tomu vraciam. Na webe som objavil opäť jednu stránku ktorá má koncovku .com, je po slovensky a predáva lieky na chudnutie s obsahom sibutramínu. Stránka je registrovaná v Paname takže legálnosť toho webu si už sami domyslite. Na tomto webe sa s radosťou predáva aj Reduce 15mg.

reduce 15mg sibutramin

 

Reduce 15mg (sibutramín) :

  • zvyšuje pocit nasýtenosti
  • zvyšuje energetický výdaj organizmu

 

 

Látka sibutramin, v prípravku Reduce 15mg, pôsobí ako selektívny inhibítor spätného vychytávania serotonínu a noradrenalínu v nervových zakončeniach v mozgu. To znamená, že tento liek spôsobuje zníženie vnímania hladu a zvýšenie energetického výdaju organizmu.

 

Tabletky na chudnutie - TABUĽKA POROVNANIE

 

Nežiadúce účinky

Ako už bolo aj vyššie spomenuté, tento liek Reduce 15mg bol pre svoju rizikovosť stiahnutý z predaja v EÚ. Keď sa nejaký liek všeobecne zakáže tak to asi nebude len tak pre nič za nič a vedú k tomu vážne dôvody.

 

Dôležité je tiež upozorniť, že kúpou tohto lieku z pochybných zdrojov – inzeráty, neoverené eshopy a pod môžete zakúpiť liek, ktorý bude falošný, teda nebude od originálneho výrobcu a obsah účinných látok môže byť v takomto lieku pochybný. Takýto liek vám môže spôsobiť rôzne vážne zdravotné problémy. Myslím, že za také riziko to nestojí, ale na túto otázku si musíte odpovedať pred kúpou vy sami.

 

Naše hodnotenie

skúsenosti chudnutie

Reduce 15mg
3.9 (78.18%) 22 votes

Pridaj komentár