Motivačné prasiatko do chladničky


Motivačné prasiatko do chladničky

Motivácia je asi najväčším problémom pri chudnutí a každý kto chce zhodiť kilá sa musí nejako motivovať. Keďže sa blížia Vianoce hľadám darčeky pre priateľov a rodinných príslušníkov a pri kúpe vankúšov s pamäťovou penou som náhodne narazil na celkom vtipnú vecičku ktorá môže byť pekným darčekom (ak má dotyčný/á aj zmysel pre humor). Ja si neodpustím nejaký ten vtip, už to mám asi v povahe a všetci to vedia, tak mi dúfam odpustia ak niečo podobné si nájdu tohto roku pod stromčekom.

 

Čo som to vlastne objavil?

Nazval som to motivačné prasiatko. Je to gumové prasiatko asi 10 centimetrov vysoké fungujúce na dve AA baterky. Toto prasiatko ktoré sa vloží do chladničky zakrochká vždy keď maškrtník otvorí chladničku. Prasiatko má zabudované špeciálne čidlo aby rozpoznalo “návštevníka v chladničke”. Téééda, podobnú blbosť som nevidel už hodne dávno, ale je pravda že som sa na tom celkom pobavil.

 

prasiatko do chladničky

prasiatko do chladničky

Pomôže prasiatko schudnúť?

No to asi nepomôže, ale čo považujem za dobré je, že vás upozorní že ste zase tam kde nemáte byť. Prospešné môže byť toto prasiatko hlavne v noci, keď je ticho a vy idete “akože” na záchod a jednou cestou sa pozriete do chladničky či je všetko v poriadku. Tesne pred otvorením chladničky si uvedomíte, že je tam vlastne to prasa čo vždy kvíka a aby ste sa neprezradili tak chladničku radšej neotvoríte.

 

prasiatko do chladničky2

Ako dlho motivačné prasiatko prežije?

Na túto otázku sa ťažko odpovedá, ja predpokladám že dlho to nebude. Niežeby sa samo pokazilo, ale predpokladám že po niekoľkých dňoch sa mu zaručene stane nepekný úraz samozrejme čisto náhodný. Berte to ako veľkú recesiu 🙂

 

Motivačné prasiatka sú na predaj v obchode s potrebami pre domácnosť 4Home.

Link na prasiatko : www.4home.sk/prasiatko_do_chladničky

 

 

 

Motivačné prasiatko do chladničky
4.8 (95%) 4 votes

Pridaj komentár