Krabičková diéta


Krabičková diéta

 

Veľmi často sa stretávame, že ľudia ktorí trpia nadváhou sú neskrotní jedáci. Väčšinou na ráno nejedia, cez deň nestíhajú a večer sa “dorazia” všetkým čo chladnička dá. Typy ľudí ktorí chudnú sú rôzne, no vždy vidíme rovnaké znaky ako je nesprávna kombinácia stravy, vysokokalorická strava u ľudí bez pohybu, nadmerné množstvá nevhodnej stravy a nepravidelný stravovací režim.

Z praxe vieme, že pacienti trpiaci obezitou alebo nadváhou majú teoretické poznatky ako sa správne stravovať pretože čítajú rôzne články, tak ako je to aj na našom webe, no nie sú schopní sa prinútiť k zorganizovaniu svojej diéty. Často sa im nechce pripravovať zdravé jedlá alebo na to nemajú potrebný čas či iné dôvody. Preto vznikla filozofia s menom krabičková diéta, ktorá všetky tieto problémy rieši za tých, ktorí sa rozhodli chudnúť.

 

burger

 

Názov krabičková diéta je možno trochu mätúci, pretože sa v podstate ani tak nejedná o diétu ako skôr o zdravé stravovanie a vhodnú kombináciu pokrmov v ideálnom kalorickom rozsahu. Jednotlivé jedlá obsiahnuté v krabičkách navrhujú nutričný špecialisti. Každá zo spoločností ktoré vám dnes predstavíme ponúka aj rôzne druhy krabičkových programov. Je jasné, že existujú rôzni ľudia s odlišnými požiadavkami na stravovací režim a preto krabičková diéta ponúka rôzne stravovacie programy. Napríklad špeciálny program pre diabetikov, športovcov, mamičky na materskej či programy bez mäsa. Určite si každý vyberie podľa svojich požiadaviek ten svoj program.

Jedlá v krabičkových diétach sú šokovo schladzované na +2 ž +3 °C, čím sa zvyšuje doba skladovateľnosti a zároveň sa ničia baktérie.

 

My vám teraz predstavíme 3 firmy ktoré ponúkajú krabičkovú diétu a my ich považujeme momentálne za TOP na našom trhu. Firmy ponúkajúce podobný typ stravovania rastú ako huby po daždi, niektoré zatiaľ pôsobia lokálne, ale postupne rozširujú možnosti rozvozu aj pre iné regióny.

 

 

Vitabox.sk

Prvou spoločnosťou je Vitabox www.vitabox.sk

Menu pripravuje MUDr. Juraj Chovan – odborník na zdravú výživu, a o prípravu sa starajú kvalifikovaní kuchári. Na stránke Vitaboxu je potrebné sa zaregistrovať, následne si vybrať niektorý z programov a vyplniť objednávku do 20-tej hodiny. Nasledujúci deň po objednávke vám kuriér spoločnosti medzi 9.00 -13.00 hod donesie vašu stravu zabalenú v jednorázových obaloch uzatvorených fóliou. Každá krabička je označená zodpovedajúcim chodom menu.

Kuriér vám teda doručí 5 krabičiek označených ako OBED, potom OLOVRANT a VEČERA. Krabičky s označením RAŇAJKY a DESIATA si uložíte na noc do chladničky a skonzumujete ich nasledujúci deň. Potom stačí už len počkať na kuriéra, ktorý Vám doručí Vitabox menu na ďalší deň. Niektoré z jedál sa nezohrievajú a sú jasne označené, niektoré môžete pokojne v danom obale zohrievať aj v mikrovlnke. Vitabox funguje v pracovné dni okrem sviatkov. Nemusíte si objednávať jedlá na celý týždeň. Vitabox vám dovezie jedlo presne podľa vašej objednávky.

 

Schudnem ?

Áno schudnete, pretože energetická hodnota menu je vypočítaná tak, aby ste v závislosti od zaradenia do programu VITABOX, dosiahli očakávané výsledky, a to vďaka zaisteniu príjmu potravín v správnom zložení cukrov, tukov a bielkovín.

 

Aký je jedálniček?

Jedálniček sa pravidelne mení a je možné do neho nahliadnuť na www.vitabox.sk

krabičková diéta vitabox

Aké sú programy vo Vitabox ?

V súčastnosti ponúka Vitabox pestrú paletu programov, každý program je špecificky orientovaný na zákazníka. Môžete si vybrať napríklad celodenné menu, poldenné menu, office menu, vegánske alebo detox menu prípadne iné. Každý program je aj cenovo odlišný.

 

Miesta rozvozu

Nemá moc význam vypisovať miesta rozvozu, keďže všetky spoločnosti rozširujú svoje pôsobenie. Aktuálne informácie o mestách v ktorých pôsobia si pozrite prosím na stránke poskytovateľa www.vitabox.sk

 

Možnosti platby

  • kuriérovi v hotovosti alebo stravnými lístkami
  • prevodom na účet (platba musí byť pripísaná na účet danej pobočky minimálne 24 hodín pred doručením prvej objednávky)
  • trust pay – internetová platba

 

 

Náš tip - 5 dňová Express diéta
Schudnúť za 5 dní? Na princípe ketózy funguje aj 5 dňová Express diéta ktorá ponúka kompletný stravovací režim na 5 dní pomocou ktorého veľmi ľahko dosiahnete stav ketózy a spaľovania tukov.

 

 

Krabičková diéta .sk

 

Druhou spoločnosťou je Krabičková diéta .sk www.krabickovadieta.sk

Jedálniček zostavuje nutričná špecialistka Mgr. Kateřina Šimková. Na stránke sa nieje nutné registrovať, pokiaľ ste sa rozhodli pre túto spoločnosť, stačí ak vyplníte objednávku na stránke, zvolíte si program ktorý vám vyhovuje, dátum začiatku a čas trvania rozvozu. Následne vás budú kontaktovať operátori spoločnosti pre overenie a dohodnutie času a miesta dovozu. Jedlá vám budú doručené popoludní až podvečer.

 

Aký je jedálniček?

Jedálniček sa pravidelne mení a je možné do neho nahliadnuť na www.krabickovadieta.sk/jedalnicek/

 

krabičková diéta

Aké sú programy v krabičkovej diéte.sk?

Aktuálne krabičková diéta ponúka 7 programov stravovania špecificky prispôsobených požiadavkám zákazníka. Zaujímavosťou je špeciálny program pre dojčiace mamičky či diabetikov ale tiež program PROTEIN+ určený pre rast svalovej hmoty, program je teda plne prispôsobený športovcom ktorí sa venujú silovému trénningu.

 

Miesta rozvozu

Na stránke môžete nahliadnuť do mapky alebo zoznamu miest a obcí. Oblasti závozu sa neustále rozširujú.

 

 

Edieta

Tretia spoločnosť ponúka svoje služby na webovej adrese www.edieta.sk

Pre spoločnosť Edieta.sk pripravuje jedálniček MUDr. Adriana Ilavská – špecialistka na oblasť výživy, porúch metabolizmu, obezity a diabetológie. Na stránke Ediety nieje nutné sa registrovať. Stačí ak si pozorne prečítate jednotlivé stravovacie programy, ten vyhovujúci si vyberiete a tak ako v klasickom e-shope si objednáte. Pri objednávke vyplníte deň kedy chcete so stravovaním začať, máte tu možnosti skúšobnej diéty na týždeň, ak by ste chceli diétu len odskúšať či vám bude vyhovovať. Dĺžka odberu je jeden týždeň (skúšobný odber) a potom si môžete zvoliť už len varianty 1,2,3 mesiace. Pre úspešné chudnutie vám týždeň určite stačiť nebude. Spoločnosť ponúka aj stravu na víkend – víkendovú donášku.

 

Schudnem ?

Áno, programy v krabičkových diétach sú optimalizované tak, aby poskytli užívateľovi dostatok energie ale zároveň neprevyšovali príjem kalórií. Preto je možné za mesiac schudnúť 3 až 4 kilá.

 

 

krabičková diéta edieta

Aký je jedálniček?

Jedálniček sa pravidelne mení a je možné do neho nahliadnuť na www.edieta.sk/programy/jedalnicky

 

Aké sú programy v Edieta.sk?

Spoločnosť ponúka pestrú paletu stravovacích programov rozdelených pre mužov a ženy. Spoločnosť nezabúda ani na diabetikov, celiatikov či vegetariánov. Ponúka tiež ideálne zostavenú turbo diétu – obsahuje málo kalórií, no zároveň správne množstvo proteínov, tukov a uhľohydrátov. Vybrať si môžete ale aj z detoxikačných programov ktoré spoločnosť ponúka. Detoxikácia prebieha 100% RAW šťavami. Máte na výber 3, 7, 28 dňový detox.

 

 

Krabičková diéta
4.1 (81.43%) 14 votes

Pridaj komentár