Exadipin 2


Exadipin

Exadipin je určený pre diétny režim pri nadváhe a obezite a tiež pri diabete 2.typu. Znamená to, že užívanie tohto výrobku by malo byť spojené s primeranou nízkoenergetickou stravou a vhodnou pohybovou aktivitou.Hlavnou zložkou Exadipinu je extrakt z rastliny Salacia reticulata. Tá je známa svojim vplyvom na znižovanie váhy a obezity hlavne v už spomínanej indickej tradičnej medicíne Ajurvéde. Celkové účinky Salacie reticulaty sa dnes skúmajú v rôznych vedeckých štúdiách.

Salacia reticulata patrí do čeľade Hippocrateaceae.Nájdete ju rásť na pobreží Indického oceánu. V Ajurvéde jej účinky využívajú už vyše 4000 rokov.

 

 

Ako funguje Exadipin?

Účinné látky prípravku Exadipin fungujú v tenkom čreve ako prírodné inhibítory alfa-glukozidázy (Salacinol a Cotalanol). Spomaľujú rozklad sacharidov na glukózu čím udržiavajú hladinu glukózy a zabraňujú jej extrémnym výkyvom. Po jedle teda hladina glukózy kolíše omnoho menej ako bez užitia Exadipinu. Exadipin dokáže zároveň minimalizovať prebytky krvného cukru a zabraňuje jeho premene na tuk. Dlhodobé užívanie Exadipinu teda vedie k postupne redukcii hmotnosti.

 

Poznámka : Na podobnom princípe regulácie Glikemického Indexu funguje aj prípravok Fykotin o ktorom sme recenziu už písali.

 

 

Výhody užívania

  • reguluje hodnotu cukru v krvi po jedle
  • udržuje stabilnú hladinu cukru v krvi
  • pomáha redukovať hmotnosť
  • znižuje hodnoty tukov v krvi
  • má antioxidačné vlastnosti –chráni pred voľnými radikálmi

 

exadipin

 

Aj pre diabetikov

Exadipin je však zároveň vhodný aj pre pacientov s diagnózou diebetes 2 pretože práve jeho schopnosť udržať nízku glykémiu je pre takýchto pacientov vhodný. Taktiež je vhodný pre ľudí s poruchami metabolizmu cukrov a tukov. U diabetikov nehrozí riziko hypoglykémie.

 

 

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka Exadipinu sú 3 kapsule. Užíva sa 3x denne 1 kapsula spolu s jedlom. Kapsulu zapite dostatočným množstvom vody. Exadipin môžete užívať aj dlhodobo. Vedľajšie účinky neboli zistené. Je vhodný aj pre ľudí s vysokým krvným tlakom a zvýšenými hodnotami cholesterolu a triglyceridov v krvi. Interakcia Exadipinu s inými liekmi nebola zistená.
 

Exadipin - online predaj

 

Cena

V jednom balení sa nachádza 60 tabliet. Pri odporúčanom dennom dávkovaní (3kapsule denne) vám jedno balenie vydrží 20 dní. Exadipin sa však odporúča užívať dlhodobejšie a tak rátajte s tým, že jedno balenie vám k redukcii váhy nemusí postačovať.

 

Vaše skúsenosti

Budeme radi ak sa nám užívatelia Exadipinu ozvú a povedia nám o chudnutí s ním. Jedná sa o pomerne menej známy výrobok a tak isto aj v diskusiách na fórach je málo spomínaný. Zamierili sme teda na portál Heureka.cz kde sa vedie o prípravku menšia diskusia. Diskutujúci však Exadipin skôr využívajú v prípade diagnózy diabetes než ako prípravok na chudnutie.

 

exadipin skúsenosti

 

Naše hodnotenie

 

skúsenosti chudnutie

Exadipin
3.9 (77.39%) 23 votes


Pridaj komentár

2 myšlienky “Exadipin