Adipex Retard 13


Adipex Retard

Predmetom dnešnej našej recenzie budú asi najznámejšie tabletky na chudnutie Adipex Retard. Tieto tabletky určené na chudnutie sú už trošku dlhšie na trhu a už sa o nich popísalo mnoho. Paradoxom je že tieto tabletky patrili medzi skutočne dosť účinné anorektiká. V istej dobe sa ich užívanie stalo hitom.

 

Trocha teórie

Adipex retard dokázal tlmiť nadmernú chuť k jedlu. Potláčal pocit hladu, a tým uľahčoval udržiavanie diétnych obmedzení a pokles telesnej hmotnosti.
Liečivo obsiahnuté vo výrobku Adipex Retard – fentermín je viazané vo forme polystyrolsulofnátu, z ktorého sa postupne v tele uvoľňuje. Pomalé uvoľňovanie liečiva spôsobovalo neprerušovaný anorektický účinok trvajúci najmenej 8 hodín.

 

Zloženie Adipex Retard

Liečivo je Phenterminum resinatum. Každá kapsula obsahuje 75 mg Phenterminum resinatum, čo zodpovedá 15 mg Fentermín.

Pomocné látky
Žltý vosk, hydrogenovaný sójový olej, čiastočne hydrogenovaný sójový olej, hydrogenovaný rastlinný olej, sójový lecitín, želatína, glycerol 85%, sorbitol 70% nekryštalizujúci, sodná soľ propylparabénu, sodná soľ etylparaben, oxid titaničitý, ricínoleoylmakrogol-1750-glycerol, chinolínová žlť, oranžová žlť, homovanilin, metoxyacetofenon.

 

 

adipex retard

 

Nebezpečný Adipex Retard!

V internetových diskusiách nájdete tak pozitívne ako negatívne ohlasy. Adipex pomáhal chudnúť, avšak po vysadení sa dostavil silný jojo efekt. Na základe klinických testov ktoré jednoznačne preukázali negatívne vplyvy na pacientov bol tento výrobok STIAHNUTÝ Z PREDAJA!!! Tento výrobok je u nás ZAKÁZANÝ!!!

Adipex Retard spôsoboval nespavosť, agitovanosť, pocity na vracanie, vznik ťažkostí so srdcom, možnosť vzniku pľúcnej embólie. U niektorých pacientov so špecifickými zdravotnými problémami mohlo podanie fenterminu ohroziť ich život!
 
 
Aby sme nepísali vety do vetra, požiadali sme o vyjadrenie sa k výrobku Adipex Retard aj Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL).

 
 
 

“Vážená pani/Vážený pán,

V nadväznosti na Vaše otázky Vám posielame odpoveď.

ADIPEX RETARD nemá v Slovenskej republike platnú registráciu. Zakázaný bol z dôvodu zvýšeného rizika na kardiovaskulárny systém. V súvislosti s nákupom liekov cez internet je vždy potrebné overiť identitu internetovej lekárne, aby sa predišlo nákupu falšovaných liekov. Nákupom liekov z neoficiálnych zdrojov totiž hrozí, že si občania zakúpia liek, ktorý nemusí spĺňať požadované parametre na kvalitu, bezpečnosť a účinnosť.

V prípade podozrenia občanov na predaj, resp. distribúciu falšovaných liekov cez internet, môžu kontaktovať ŠÚKL alebo políciu. (colná správa)

S pozdravom…”

 

 
My samozrejme ďakujeme ŠÚKL za vyjadrenie k Adipex Retard. O toto vyhlásenie sme ŠÚKL samozrejme nežiadali zbytočne. Vieme, že mnohí z vás tieto tabletky na chudnutie zháňajú rôzne po internete. Pravda je taká, že sa k nim dá dostať. Toto vyjadrenie však jasne dokazuje aké riziko podstupujete užívaním Adipex Retard. Preto vás prosíme nehazardujte so svojím zdravím. Kúpou liečiv z pochybných zdrojov sa môže stať, že obdržíte falzifikát liekov, čo môže byť ešte nebezpečnejšie než originálny Adipex Retard. Preto ak zvažujete chudnutie pomocou tabletiek na chudnutie vyberte si výrobky s platnou registráciou, schválené, od originálneho predajcu.

 
 

Tabletky na chudnutie - TABUĽKA POROVNANIE

 

Naše hodnotenie

skúsenosti chudnutie
 
Na záver samozrejme otvárame diskusiu, vaše skúsenosti, recenzie či už negatívne alebo pozitívne ohľadom Adipex Retard. V diskusii sa prosím vyvarujte akéhokoľvek predaja či linkovania na weby kde sa tento výrobok predáva!!!

 

Adipex Retard
4.2 (84.24%) 184 votes


Pridaj komentár

13 myšlienky “Adipex Retard

 • Linduska

  Ja osobne som adipex vyskusala a poviem Vam ze nikdy viac a to som zdravy mlady clovek, ťažko sa dýcha tlak uplne vysoky a srdce mi bilo rychlostou svetla….som sa citila ako na drogach….problem vnimat a sustredit sa…a to bola jedna jedina tabletka….toto ma donutilo si upravit stravu zacat na sebe makat a ziadne lieky mi netrebalo schudla som viac co som chcela…ludia neberte to svinstvo…ked ste nedokazali schudnut bez tabletiek verte mi po ich vysadeni priberiete naspat vsetko to co ste zhodili…pretoze sa neviete kontrolovat v jedeni a mate zlu zivotospravu.. no jojoefekt jak svina

 • Katarína

  Človek sa rodí tučný… Nikdy to nebude tak ako hovoríte “Choď cvičiť, chod toto hento, žer toto…” to proste nefunguje. Každý ma nakonfigurovaný metabolizmus… Niekto musí hladovať, iný je ako kyselina a nepriberie ani gram. Je jedno ako sa človek snaží, v živote chudý nebude a toto bola jedna s možností, ktorú som chcela zobrať a možnože kvôli vám prídem o kĺby, život a kvôli vám budem mať horšie a horšie depresie, lebo jediná možnosť ako sa váhou nezničiť bolo napríklad toto… Viete že trpím nedostatkom energie? Viete že jedlo mi nechutí nech je akékoľvek? Viete že mi niektoré druhy jedál nechce tráviť? Mám skoliozu chrbtice. Viete že mi hrozí predratie kolien? Infarkt? Ale vám je to u riti… vy by ste poslali 110 kilového človeka na pás, nech mu praskne hrudník a zničí si i posledné zdravie kvôli váhe. Že sa nehanbite… Pre vás je to len zábavka, smiať sa tučným na stroji… Vidieť človeka ako trpí… Pre mňa by bolo znesitelnejšie mať vyšší tlak než si dennodenne masírovať kolená od bolestí a dennodenne premýšľať, či bolí pád z 20 poschodovej budovy… Ale na to aké sračky máte medzi potravinami, to vám jedovaté nie je, že?

  • ADMIN Autor príspevku

   Pani, alebo slečna Katarína, my by sme radi vedeli celý váš príbeh, ak budete mať čas, prosím spíšte svoje myšlienky, skúsenosti a pošlite nám ich na e-mail admin@chudnutie123.sk
   Radi by sme uverejnili príbehy ľudí ktorým sa podarilo úspešne schudnúť, ale aj tých ktorým sa to nepodarilo.
   Ďakujeme

 • Laco

  Ahojte, Adipex Retard som našiel raz mojej žene. Neriešil som to a ani som nevedel na čo to je. Na mojej žene som ale začal badať zmenu správania, ako keby to nebola ona. Extrémne zmeny nálad a zmena správania na základe absurdných rozhodnutí, doslova myšlienkové záseky a bludy o ktorých dokázala sama seba presvedčiť. Až neskôr som si uvedomil, keď už som nevedel v čom môže byť problém, že to môže mať súvislosť s Adipexu Retard a začal som študovať čo to je. Dočítal som sa, že užívanie Adipexu R. môže spôsobovať psychózy a psychotické stavy. Ja som teraz po 3ch mesiacoch uplne na dne a v rozvodom konani. Moja “este” zena ma tazku endometriozu, ktorej sprievodne javy su tiez rôzne psychycke prejavy od dpresii az po vaznejsiu formu PMS tzv. PMDD (PreMenstrual Dysphoric Disorder). Podľa môjho názoru, táto “droga”, len umocnila tieto stavy a zničila náš, inak úžasný vzťah.
  Moja zena sa teraz rozprava anielmi, stratila schopnosť empatie a trpí extrémnymi zmenami nálad.

  Ja neviem čo mám robiť, lebo nedokážem pochopiť jej premenu osobnosti a bojím sa už aj o seba a o syna.

  Prosím, skúste poradiť