Tabletky na chudnutie


Tabletky na chudnutie

 

Fungujú skutočne tabletky na chudnutie alebo je to len reklamný trik? Pomôžu mi tabletky na chudnutie zbaviť sa prebytočných kíl natrvalo alebo sa dostaví jojo efekt? Tieto a mnohé iné otázky si kladie čoraz viac ľudí ktorí už bezúspešne vyskúšali množstvá „zaručených“ diét z rôznych magazínov. Tento článok vám poodhalí viac o tom prečo by ste mali alebo nemali vyskúšať tabletky na chudnutie.

 

Neuveríte ale vyhľadávač Google má jednu skvelú vychytávku ktorou nám umožňuje zistiť aké slovné výrazy hľadajú ľudia na cez jeho vyhľadávač. Pre zaujímavosť sme sa teda spýtali koľko ľudí mesačne hľadá výraz „tabletky na chudnutie“ a možno neuveríte ale ten priemerný počet za mesiac bol cca 2500 ľudí. Čo to ale znamená? Znamená to toľko, že 2500 ľudí hľadá rýchlu a efektívnu cestu ako schudnúť. Môžu to byť už ľudia ktorí prešli diétami ktoré nezabrali, alebo sa im dostavil po diéte jojo efekt, či ľudia ktorí majú radi rýchle, účinné riešenia bez obmedzení. Takých bude asi najviac.

Tak či onak je o prípravky na chudnutie a túto tému veľký záujem a náš web vám prináša recenzie či hodnotenia takýchto produktov. Okrem toho sa venujeme aj detoxikácii, pretože chudnutie bezdetoxikácie má menší účinok a veľký dôraz náš web kladie aj na motiváciu, pretože s motiváciou ide chudnutie o poznanie lepšie.

 

 

Zázračná tabletka?

Neexistuje! Áno je to tak. Ak hľadáte čarovnú tabletku ktorá z večera do rána spraví zo slona antilopu tak ste vedľa. Nič také nenájdete. Aj keď bombastické reklamy to často tak ľudom predstierajú. Musia to robiť, pretože ľudia sa stali voči slabej reklame imúnny. Takže čokoľvek čo dokáže v spotrebiteľovi vyvolať emóciu (nadšenie, šok, hnev a pod) sa dobre predáva. Preto sú všetky výrobky tie „najlepšie, najúčinnejšie, najpredávanejšie, najobľúbenejšie a iné naj…“. Tabletky na chudnutie samé o sebe sú len časťou vašej cesty za vysnívanou alebo aspoň o niečo lepšou postavou. Musíte si uvedomiť že tabletky, lieky a nielen tie na chudnutie vaše problémy nevyriešia. Môžu odstrániť dočasne váš problém alebo vám urýchliť chudnutie, no neprinútia vás zdravo sa stravovať alebo športovať.

 

To je celé o vašom chcení alebo nechcení, motivácií a možnostiach. Farmaceutické spoločnosti sa dnes snažia vyvíjať čo najefektívnejšie lieky pretože vedia, že čím lepší výrobok na trh prinesú, tým viac ho predajú a zároveň získajú. Takže ani tvrdenia niektorých „samo-odborníkov“ ktorí hovoria že tabletky na chudnutie sú akési placebo niesú tak celkom pravdivé. Tabletky na chudnutie skutočne fungujú (aj tie bez predpisu). Rozdielov je samozrejme mnoho. Líšia sa spôsobom akým sa snažia váš organizmus prinútiť neukladať tuk alebo sa ho rýchlejšie zbavovať. Ako jedinec ste úplne individuálny, preto sa stáva že niektoré lieky, nech sú to už akékoľvek u vás zaberú viac, alebo menej ako napríklad u vašej kamarátky či susedy.

 

tabletky na chudnutie

Ak ste niekedy prešli vážnejšími chorobami tak ste si všimli, že lekári na vás niekedy „skúšajú“ rôzne lieky, tabletky kým vám nenájdu tie správne ktoré vám sadnú a skutočne zaberiú. Je to presne z toho dôvodu, že nie každý organizmus reaguje na podnety rovnako. Preto sa môže stať, že niektoré tabletky na chudnutie vám jednoducho neznížia hmotnosť tak ako by ste si žiadali. Možno váš úbytok na váhe bude minimálny a možno žiadny, to však neznamená, že tabletky nefungujú. Preto ak ste sa rozhodli skúsiť tabletky na chudnutie a napríklad vám nezaberajú tie, ktoré sa snažia znížiť hmotnosť cez reguláciu glykemického indexu, skúste tabletky, ktoré fungujú napríklad na princípe viazania tukov na vlákninu a pod. V našich recenziách sa dozviete vždy informáciu na akom princípe tabletky na chudnutie fungujú.

 

Ak ste sa už pre niektorý z produktov rozhodli, odporúčame vždy kúpiť dva balenia tabliet. Je to zlatá stredná cesta pri ktorej zistíte či na vás tabletky majú účinok. Jedno balenie (záleží od dávkovania a množstva tabliet v balení) nemusí s vašou váhou výraznejšie zamávať. Dva balenia sú väčšinou postačujúce na vyskúšanie účinnosti tabletiek a tri balenia môžu byť už veľa, ak vám nezaberú zbytočne vám zvýšia a potom ich budete musieť vrátiť alebo niekomu darovať či predať.

 

Tabletky na chudnutie - TABUĽKA POROVNANIE

 

Dať si pozor na pôvod

Tabletky na chudnutie ktoré nájdete na našej web stránke sú všetky oficiálne a teda prešli kontrolou slovenského úradu na kontrolu liečiv. V našich článkoch sa vždy dozviete hodnotenie ktoré u nás získali. Píšeme aj články o nebezpečných alebo neschválených tabletkách, v týchto článkoch sa vždy dozviete prečo je tomu tak a nájdete v nich červený krížik. Navyše pripravujeme prehľadnú tabuľku aby ste sa vedeli lepšie orientovať.

Prosím ak sa už rozhodnete kúpiť akékoľvek tabletky na chudnutie zistite si, či takouto kontrolou prešli a či sú u nás schválené. Ak sa rozhodnete nakupovať, kupujte výrobky priamo zo stránok výrobcu, či z overených internetových obchodov. Vyhnite sa nákupu na neznámych web stránkach a už vôbec nekupujte akékoľvek liečivá či rôzne iné produkty (doplnky výživy a pod) cez rôzne inzeráty v bazároch od ľudí ktorých nepoznáte!!!

Keď si zakúpite tabletky na chudnutie v prvom rade si ešte pred konzumáciou skontrolujte dátum spotreby. Lieky po dátume spotreby nemusia mať účinok , ba čo viac môžu byť už pre vaše zdravie škodlivé. Aj to je dôvod prečo odporúčame nakupovať priamo zo stránok výrobcov produktov a nie cez malé e-shopy. Originálny predajca vám nikdy nepošle tabletky pred koncom alebo po dátume spotreby ani falzifikát tabletiek. Dobre čítate, v dnešnej dobe sa falšujú už aj tabletky podobne ako napríklad známe značky odevov.

 

Skôr než začnete tabletky používať, prečítajte si príbalový letáčik. To čo by vás malo zaujímať je hlavne dávkovanie, spôsob použitia a možné vedľajšie účinky, či informácie o tom pri ktorých chorobách nesmiete liek použiť (napríklad pri alergiách). Tieto informácie nájdete aj u nás na stránke aby ste zbytočne nekúpili výrobok, ktorý nebudete môcť pre takúto nezhodu používať. Preto čítajte pozorne. Pred použitím výrobku si zaznamenajte – zmerajte obvod pásu, bokov a stehien, môžete aj vašu telesnú hmotnosť, výsledky si zapíšte. Po týždni užívania merania zopakujte a porovnajte s hodnotami spred týždňa. Takto postupujte každých 5 alebo 7 dní počas užívania výrobku. Budete tak mať lepší prehľad o výsledkoch vášho chudnutia.

 

Tabletky na chudnutie sme zoradili podľa účinnosti na stránke “Tabletky na chudnutie – porovnanie”

Tabletky na chudnutie
4.5 (89.41%) 17 votes

Pridaj komentár