Hannasaki – červený čaj podporí chudnutie


Hannasaki – červený čaj podporí chudnutie

Eufóriu ktorá zavládla okolo čaju Hannasaki si možno určite pamätáte. Hannasaki sa zaradil medzi čaje ktoré môžu slúžiť ako podpora pri chudnutí ale neslúžia na samotné chudnutie. Mnoho užívateľov tohto čaju si ho kupovali po balíkoch do zásoby aby schudli. Ako už vieme, tak len pitím čaju neschudnete a tak mnohí ktorí nepridali k pitiu čaju aj nejakú tú zmenu životného štýlu, neschudli a ostali sklamaní.

 

Je to možno tak trochu škoda, pretože na správny pitný režim sa počas chudnutia často zabúda a nejaký ten čaj môže byť pre vás niekde v mysli dobrým budíkom že treba piť. Navyše ak niekto používa počas svojho chudnutia čaj, jeho príjem tekutín bude pravidelný, pretože sa bude sústrediť na to, že áno teraz si ho musím uvariť. Istým spôsobom vám nedá zabudnúť na to, že treba piť pravidelne, a to je pri chudnutí dôležité.

 

čaj hannasaki

 

Hannasaki – červený čaj – čaj atómového veku…

Všetky tieto názvy patria tomu istému čaju. Hannasaki sa vyrába z lístkov kráľovského čajovníka. Do nich sa primieša určité percento zeleného čaju a následne sa zomelú na prášok. Hannasaki má mimoriadne vysoký obsah stopových prvkov, minerálov a vitamínov. Znižuje hladinu škodlivého cholesterolu a je vhodný na detoxikáciu organizmu. Povzbudzuje trávenie a dokáže veľmi účinne a rýchlo odbúravať alkohol z krvi. Čaj je bohatý na minerály a má podobné povzbudivé účinky ako káva. Nemá žiadne vedľajšie účinky.

 

Dokáže čistiť krv čím môže zlepšiť prejavy astmy či sennej nádchy. Jeho užívanie môže pomôcť pri silných menštruačných bolestiach.

 

Ako funguje

Podľa dostupných informácií čaj Hannasaki podporuje tvorbu slín, ktoré napomáhajú tráveniu a tým zlepší metabolizmus a vyprázdňovanie. Zároveň by teda mal podporiť aj chudnutie.

 
čaj hannasaki na chudnutie

Účinky na organizmus

  • podporný prostriedok pri chudnutí
  • odburáva alkohol z krvi
  • detoxikuje organizmus
  • znižuje škodlivý cholesterol
  • normalizuje trávenie
  • posilňuje imunitu

 

Dávkovanie

Jedna čajová lyžička sa zaleje horúcou nie vriacou vodou. Po vypití je možné ho zaliať ešte raz. Na naberanie čaju sa používa plastová lyžička, nie kovová. Podľa výrobcu by kovová lyžička mohla čaj znehodnotiť. Do čaju nepridávajte citrón, cukor ani iné sladidlá.

 

Balenie 3 sáčky po 25 g vám vydrží na 100 až 200 šálok čaju.
 

Cena

Cena za balenie 75 gramov čaju sa pohybuje od 5 Eur nahor, takže žiadna veľká investícia to nieje.

 

Hannasaki čaj - online predaj

 

Vaše skúsenosti

Nech som už akokoľvek skeptický, dokážem priznať, že čaje slúžia na podporu chudnutia. Jedným dychom však vždy dodávam aj to, že len pitím čaju neschudnete. Na môj údiv má čaj Hannasaki ozaj dobré hodnotenia aj v diskusiách. A ako je to u vás? Skúsili ste čajom Hannasaki podporiť svoje chudnutie? Napíšte nám do komentárov pod článok. Ďakujeme.

 

hannasaki skúsenosti

Hannasaki – červený čaj podporí chudnutie
4.5 (89.09%) 11 votes

Pridaj komentár