Pridaj komentár

8 myšlienky “Chránené heslom: Reduxs – skúsenosti, recenzia

 • Užívateľ

  Kúpila som si refuxs, ale bohužiaľ mi bolo tak zle z neho, že som myslela, že zomriem. Po tele v krvi zima, tlak, svrbenie. Závraty , bolesť hlavy a neskutočné ,,sušaky,, , vypila som asi 10 litrov vody. Bolo mi nevoľno. Nevedela som nič robiť. Bola som unavená. Bála som sa , že dostanem infarkt. Možno to prejde za pár dní, ale ja sa už bojím užiť ďalšiu tabletku. Mrzí ma to, lebo boli drahé a verím, že sa z nich dá schudnúť . No ja ich bohužiaľ užívať nebudem.

  • ADMIN Autor príspevku

   Dobrý deň, prosím písali sme na podporu REDUXS, tak bolo by najlepšie keby ste sa im ozvali na chat alebo email. Je možné, že ste alergická na niektorú zložku výrobku. Zvyšok však už musíte prejednať s predajcom, ďakujeme a prosím dajte nám vedieť ako to nakoniec dopadlo. S pozdravom

 • Maria t

  Užívam reduxs 5 deň a váha mi ukazuje +2kg. Plus hrozné bolesti hlavy, pocit na odpadnutie a velka únava, nadúvanie, pálenie záhy ale take, že som si musela dávať niečo na žalúdok. Zaujimalo by má ako sa môžu prejaviť nežiadúce účinky u človeka s chorou chlopnou na srdci ak o tom neviem, že ju môžem mat chorú. Prečo nepíšu presne, čo to môže spôsobiť, alebo prejavy. Dodržiavam pitný režim.

  • ADMIN Autor príspevku

   Dobrý deň. Viacero ľudí popisuje podobné problémy s týmto výrobkom. Aj to je dôvod prečo mu bolo znížené hodnotenie. Ďakujeme aj Vám za vaše skúsenosti s výrobkom.