Reduxs – skúsenosti, recenzia 8


Reduxs – skúsenosti, recenzia

Chcete schudnúť a vyskúšali ste už mnoho metód či prípravkov, ktoré nefungovali? Na našom trhu sa objavil nový výživový doplnok na chudnutie Reduxs, ktorý podporuje redukciu hmotnosti. Ešte ste o ňom nepočuli? V tejto recenzii sa o ňom dozviete viac.

 

Čo je Reduxs?

Reduxs je výživový doplnok, ktorý podporuje chudnutie a je vyrobený v praktickej forme kapsúl. Ide o čistý produkt vyrobený zo 14 bylinných extraktov a surovín, ktoré slúžia na stimuláciu organizmu a urýchlenie spaľovania tukov. Všetky zložky sú kontrolované a aj vďaka tomu výrobok zaregistroval ÚVZ SR (Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky) v zložke “Zaevidované oznámenia o zložení a označovaní výživových doplnkov – aktualizácia k 04. 11 . 2016 *

reduxs - logo

Za týmto prípravkom stojí firma Bio Expedit GmbH, ktoré už niekoľko rokov pôsobí v oblastí výživových doplnok, chudnutia a bio potravín. Zameriava sa najmä na účinné prírodné látky, ktoré tvoria aj základ výrobku Reduxs, ktorý bol vyvinutý vďaka niekoľkoročnému výskumu v danej oblasti. Kapsuly Reduxs vyrábané v Nemecku a za ich kvalitu zodpovedá skupina viacerých odborníkov a špecialistov, predovšetkým z Ázie.

 

Výhody chudnutia s Reduxs

Reduxs balenie

 • Kvalitné zloženie z prírodných zložiek.
 • Výsledky môžete dosiahnuť už po 1. mesiaci užívania.
 • Redukuje chuť do jedla.
 • Pomáha regulovať hladinu cukru v krvi.
 • Podporuje spaľovanie tukov uložených v tukových zásobách.
 • Zlepšuje hladinu cholesterolu a iných lipidov (tukov) v krvi.
 • Umožňuje schudnúť 2 až 6 kilogramov za mesiac.
 • Pomáha upraviť metabolizmus a chudnutie.
 • Dodáva telu energiu.

 

 

Negatíva chudnutia s Reduxs

 • Vyššia cena za jednotlivé balenia (viac o platbe, cenách a veľkosti balení nižšie).
 • Výživový doplnok Reduxs nie je vhodný pre diabetikov.
 • Prípravok Reduxs by nemali užívať ľudia, ktorí trpia na leukémiu či ochorenia srdcovej chlopne, pečene a obličiek.
 • V prvých dňoch užívania sa môžu dostaviť nežiaduce účinky, napríklad pocity chladu či tepla, bolesti hlavy.

 

Reduxs - stránka výrobcu

 

Zloženie Reduxs

 • Šalvia lekárska

Prídavok šalvie v prípravku Reduxs slúži na podporu trávenia, pomáha pri tráviacich problémoch a pôsobí priaznivo na pečeň. Okrem toho prečisťuje krv, pomáha pri zápalových a infekčných ochoreniach, obsahuje tiež vitamíny skupiny B. V prípravku Reduxs pomáha organizmu zabezpečiť aj dostatok energie na jeho fungovanie.

 

 • Zelený čaj

Jeho najväčší význam v tabletách Reduxs je, že podporuje metabolizmus a obmedzuje chuť na sladké. Okrem toho posilňuje imunitný systém a uľahčuje spaľovanie tukov, čo umožňuje látka catechin v ňom obsiahnutá. Slúži aj na zníženie krvného tlaku a hladiny tukov v krvi, čo má taktiež vplyv na podporu chudnutia a spaľovania tukov.

 

 • Púpava lekárska

Svoj význam má predovšetkým pri ťažkostiach spojených so žalúdkom a celým tráviacim systémom. Povzbudzuje totiž trávenie, pomáha detoxikovať organizmus, podporuje tvorbu žalúdočných štiav pri pomalom trávení. Má pozitívny vplyv aj na žlčník, pečeň či obličky, pomáha pri obličkových kameňoch. V prípravku Reduxs slúži najmä na prečistenie organizmu.

 

Reduxs zloženie - brusnice

 • Brusnica obyčajná

Význam výťažkov z brusnice v prípravku Reduxs spočíva najmä v jej dezinfekčných účinkoch, ktoré uľavujú pri zápaloch rôzneho typu. Zároveň reguluje hladinu cukru v krvi, zlepšuje a uľahčuje trávenie. Má zároveň močovopudný účinok, čím podporuje vylučovanie nepotrebných látok z organizmu. Známe sú aj jej pozitívne účinky na obličky a najmä močové cesty, keďže pomáha pri ich zápaloch.

 

 • Kaktus

Výťažky z kaktusu v tabletách Reduxs majú viaceré účinky, ktoré podporujú chudnutie. Tie spočívajú najmä v tom, že kaktus sa viaže na tuk v tráviacom trakte a obmedzuje jeho vstrebávanie do organizmu. Zároveň navodzuje pocit sýtosti, lebo potláča hlad a smäd. Pomáha aj regulovať hladinu cukru v tele. Obsahuje aj rôzne antioxidanty a vitamíny A a C.

 

 • L-theanin

Táto látka je súčasťou zeleného čaju. Jedná sa o aminokyselinu, ktorá pôsobí priaznivo proti stresu. Ten môže byť jednou z príčin priberania, zároveň znižuje krvný tlak a zlepšuje spánok. Má viaceré upokojujúce účinky, ktorými pôsobí na centrálnu nervovú sústavu, pomáha sa tak lepšie sústrediť na prácu alebo naopak po nej dobre zrelaxovať.

 

 • Fosfatidylserín

Ide o látku, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom organizme, jej najdôležitejšia úloha je v tom, že taktiež podporuje pamäť a koncentráciu, zároveň prispieva k duševnej pohode organizmu či pozdvihnutiu nálady. Vyskytuje sa aj v bunkových membránach a patrí do skupiny fosfolipidov. Fosfatidylserín je zároveň dôležitý aj pri prenosoch signálov v organizme.

 

 • Betasitosterol

Jeho význam spočíva v tom, že ide o rastlinnú látku podobnú cholesterolu. Vďaka tomu sa naviaže látky transportujúce cholesterol z potravy do tela a obmedzí tak množstvo uvoľneného cholesterolu z jedla a aj jeho hladinu v krvi. Ide najmä o zníženie hladiny zlého LDL cholesterolu, prípadne iných tukov v organizme, čím prispieva ku chudnutiu. Využíva sa aj pri liečbe prostaty, pretože znižuje zápal.

 

reduxs prípravok na chudnutie

 

Dávkovanie Reduxsu

Podľa výrobcu prípravku stačí užiť jednu tabletu denne, najlepšie pred jedlom a zapiť dostatočným množstvo tekutín, ideálna je voda.

Pokiaľ stále máte otázky týkajúce sa prípravku Reduxs, jeho užívania, dávkovania či zloženia, k dispozícií je pre vás aj online chat na oficiálnej stránke výrobkov Reduxs, kde môžete priamo osloviť predávajúcich, ktorí vám zodpovedia vaše dotazy. Takisto vám môžu poradiť, pokiaľ si nie ste istí, či môžete prípravok Reduxs užívať, alebo ako ho kombinovať so stravou a cvičením, aby ste urýchlili chudnutie.

 

 

Reduxs a jeho cena

Výrobok Reduxs si môžete objednať z pohodlia domova prostredníctvom internetu. K dispozícii máte aj niekoľko rôznych balíčkov, ktoré zahŕňajú:
(ceny sú uvedené v dobe písania recenzie)

 • 2-mesačnú kúru pozostávajúcu zo 60 kapsúl za X € (1 balenie)
 • 4-mesačnú kúru pozostávajúcu zo 120 kapsúl za X € (2 balenia)
 • 6-mesačnú kúru pozostávajúcu zo 180 kapsúl za X € (3 balenia)

Pokiaľ sa rozhodnete pre chudnutie s prípravkom Reduxs, každý deň chudnutia vás v závislosti od veľkosti zvoleného balíčka vyjde na -? –? – €. Všetky produkty sa nachádzajú skladom, preto predávajúci zabezpečuje veľmi rýchle dodanie. (ceny výrobku sú z času písania tejto recenzie – apríl 2017 a už sa nemusia zhodovať)

 

Na výber máte aj z 3 možností dodania a platby. Môžete si preto zvoliť:

 • platbu bezhotovostným prevodom na účet predávajúceho
 • platbu prostredníctvom služby Paypal
 • platbu v hotovosti na dobierku

 

Takisto aj spôsob dodania je len na vás. K dispozícii máte:

 • dodanie Slovenskou poštou – 1. trieda
 • balíkomat
 • kuriér DPD

 

Reduxs - stránka výrobcu

 

Reduxs – naše skúsenosti

Pri písaní našich recenzií overujeme, skúšame a testujeme. Na web stránke predajcu sa nachádza online chat ktorý sme otestovali a písali sme s reálne živou osobou ktorá na naše otázky odpovedala. Podobne sme kontaktovali firmu aj cez e-mail a môžeme teda konštatovať, že komunikácia je v poriadku. Firma tiež vedie svoju vlastnú facebook stránku na ktorej pravidelne uverejňuje rôzne príspevky o zdravom živote či chudnutí (https://www.facebook.com/reduxs).

 

Podobne živo je aj na samotnom webe, kde je aktívny blog o zdravom životnom štýle a chudnutí do ktorého pribúdajú stále nové články. Niektoré z nich píše aj blogerka Mgr. Michaela Gallee ktorá vedie aj svoj blog o zdravom živote http://gallee.bio/.

 

Skúsenosti reálnych užívateľov

To čo ľudí často najviac zaujíma sú skutočné skúsenosti reálnych ľudí. Na stránke predajcu môžete nájsť aj fotografie PRED a PO ktoré sú často obľúbené u čitateľov. Na fotografii nižšie máte možnosť vidieť pani Alexandru (podľa webu) ktorá schudla 17 kg prípadne pani Lenku ktorá schudla 15 kg. Dôveru týmto fotografiám dodáva fakt, že obe majú oblečené tričká s potlačou výrobku Reduxs. Nejedná sa teda o fake fotky z fitness magazínov na ktoré sme natrafili u niektorých nepoctivých predajcov.

 

reduxs skúsenosti - recenzia

 

Hoci prípravok Reduxs je na našom trhu pomerne nový a ešte nie príliš známi, našli sa už ľudia, ktorí sa ho rozhodli vyskúšať na chudnutie a zbavenie sa nadbytočného tuku z rôznych častí tela, napríklad brucha, stehien či nôh. Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorí už užívali prípravok Reduxs, neváhajte sa s nami podeliť o vaše Reduxs skúsenosti a názory na chudnutie s týmto výrobkom. Chudnete ďalej? Podarilo sa vám dosiahnuť vašu vysnívanú váhu? Aké sú vaše Reduxs skúsenosti? Odporučili by ste Reduxs aj svojim známym? Neváhajte a dajte nám vedieť v komentároch!

 

Pomôžte nám teda a napíšte nám vaše skúsenosti s Reduxs. Pomôžte tak ostatným správne si vybrať a zorientovať sa v prípravkoch na chudnutie ktoré sa na našom trhu predávajú. Ďakujeme.

 

Naše hodnotenie

skúsenosti chudnutie

 

Reduxs – skúsenosti, recenzia
2.3 (45.59%) 68 votes


Pridaj komentár

8 myšlienky “Reduxs – skúsenosti, recenzia

 • Užívateľ

  Kúpila som si refuxs, ale bohužiaľ mi bolo tak zle z neho, že som myslela, že zomriem. Po tele v krvi zima, tlak, svrbenie. Závraty , bolesť hlavy a neskutočné ,,sušaky,, , vypila som asi 10 litrov vody. Bolo mi nevoľno. Nevedela som nič robiť. Bola som unavená. Bála som sa , že dostanem infarkt. Možno to prejde za pár dní, ale ja sa už bojím užiť ďalšiu tabletku. Mrzí ma to, lebo boli drahé a verím, že sa z nich dá schudnúť . No ja ich bohužiaľ užívať nebudem.

  • ADMIN Autor príspevku

   Dobrý deň, prosím písali sme na podporu REDUXS, tak bolo by najlepšie keby ste sa im ozvali na chat alebo email. Je možné, že ste alergická na niektorú zložku výrobku. Zvyšok však už musíte prejednať s predajcom, ďakujeme a prosím dajte nám vedieť ako to nakoniec dopadlo. S pozdravom

 • Maria t

  Užívam reduxs 5 deň a váha mi ukazuje +2kg. Plus hrozné bolesti hlavy, pocit na odpadnutie a velka únava, nadúvanie, pálenie záhy ale take, že som si musela dávať niečo na žalúdok. Zaujimalo by má ako sa môžu prejaviť nežiadúce účinky u človeka s chorou chlopnou na srdci ak o tom neviem, že ju môžem mat chorú. Prečo nepíšu presne, čo to môže spôsobiť, alebo prejavy. Dodržiavam pitný režim.

  • ADMIN Autor príspevku

   Dobrý deň. Viacero ľudí popisuje podobné problémy s týmto výrobkom. Aj to je dôvod prečo mu bolo znížené hodnotenie. Ďakujeme aj Vám za vaše skúsenosti s výrobkom.